4 از خانواده بازگشت از تسلیت جلسه در میان 21 سیک ها کشته در پاکستان حادثه

پیشاور جولای 4

چهار نفر از اعضای یک سیک خانواده که رفته بود به Nankana صاحب به اظهار تاسف از مرگ یک خویشاوند بودند در میان 21 پاکستان زائران سیک کشته در جمعه حادثه غم انگیز هنگامی که یک قطار مسافربری سقوط کرد یک ون در استان پنجاب.

سه برادر – کاکا سینگ Papinder Singh, Jai Singh – و از Papinder — همراه با دیگر اعضای جامعه عمدتا از همان محله در پیشاور بودند بازگشت به خانه خود را از Nankana صاحب زمانی که حادثه صورت گرفت در عبور از راه آهن در شیخوپورہ منطقه اکسپرس تریبون گزارش روزنامه.

یکی از فوت برادران زندانی شده بود آموزش موسیقی مذهبی به دانش آموزان در یک Gurdwara داداش Joga سینگ در خیبر پختونخوا سرمایه برای 10 سال گذشته و همچنین داوطلب خدمات خود را برای جامعه سیک.

همسایه این خانواده از جمله دانشجویان زندانی شکست به اشک پس از آنها آموخته شده در مورد حادثه.

Ravendar سینگ یکی از Mohalla Jogan شاه گفت: روزانه است که تراژدی شوکه آنها.

او گفت: به سختی وجود دارد هر خانه در این محله که عضو خانواده است نه در میان 21 سیک قربانیان.

“ما در اینجا زندگی کرده برای دهه ها با هم مثل یک خانواده و کل جامعه سیک عمیقا متاثر بیش از مرگ اعضای جامعه خود,” او گفت:.

دبیر کل پاکستان سیک Gurdwara Prabandhak کمیته سردار امیر سینگ گفت: مرحوم متعلق به سه یا چهار خانواده.

پیشاور است خانه را به بسیاری از پاکستان تقریبا 40000 سیک ها.

ون حامل حدود 26 زائران سیک همه از پیشاور که این آمار لاهور محدود Shah Hussain بیان شد که در آینده از کراچی در عبور از نزدیکی Sheikhupura منطقه.

با توجه به مهاجر اعتماد ملک تخته (ETPB) که به نظر می رسد پس از اقلیت امور 22 نفر از جمله 21 سیک ها — 11 مرد نه زن و یک کودک جان خود را از دست در برخورد مرگبار. یک مرد مسلمان نیز کشته شده در این حادثه.

راننده ون بنا به گزارش سعی کردم به یک میانبر برای جلوگیری از تقاطع راه آهن و آماج خودرو به قطار اکسپرس. دروازه در عبور بسته شد و راننده ظاهرا سعی کردم به یک میانبر به جای انتظار برای دروازه باز, پلیس گفت:. فیلم های تلویزیون نشان داد و به شدت لت و پار ون در خطوط راه آهن.

وزیر پیشین راه آهن شیخ رشید دستور داده است تا مقامات به اقدام فوری علیه کسانی که مسئول این حادثه است. نخست وزیر عمران خان ابراز غم و اندوه بیش از این حادثه و اعلام کرد که راه آهن’ “ایمنی عملیاتی دستورالعملهای عملیاتی استاندارد بررسی می شود بلافاصله. PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>