بیش از 400 مارک های کشیده تبلیغات در Facebook در پاسخ به “توقف نفرت برای سود” مبارزات انتخاباتی آغاز کرده است پس از مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس در مه 25.

کانادا دهندگان رویال بانک کانادا Toronto-Dominion Bank, Bank of Nova Scotia Bank of Montreal, بانک ملی از کانادا Canadian Imperial Bank of Commerce گفت: همه آنها را توقف تبلیغات در Facebook سیستم عامل در ماه جولای.

Desjardins, گروه, کانادا بزرگترین فدراسیون اتحادیه های اعتباری نیز گفت: در وب سایت خود را در روز پنج شنبه آن را به توقف تبلیغات در Facebook و Instagram برای ماه “جلوگیری از هر گونه شرایط استثنایی که در آن ما نیاز به برقراری ارتباط با ما کاربران و یا مشتریان است.”

بسیاری ذکر شده تعهدات خود را به شمول و تنوع است.

Facebook باز کرده خود را به حقوق مدنی حسابرسی و ممنوع 250 سفید supremacist سازمان از Facebook و Instagram یک سخنگوی توسط ایمیل. سرمایه گذاری خود را در هوش مصنوعی به آن معنی می یابد و تقریبا 90% از گفتار نفرت در آن طول می کشد عمل در قبل از کاربران آن را گزارش او اضافه شده است.

BMO گفته است که در ادامه آن “گفت و شنود با Facebook در تغییرات آنها می توانند به سیستم عامل خود را برای کاهش گسترش نفرت گفتار.”

RBC گفت: یکی از راه های کمک به مشتریان و جوامع است به ایستادگی در برابر “اطلاعات غلط و تبعیض که تنها سیستمیک نژاد پرستی فراگیر تر.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de