کانادا بزرگترین بانک پیوستن به تحریم Facebook سیستم عامل

بیش از 400 مارک های کشیده تبلیغات در Facebook در پاسخ به “توقف نفرت برای سود” مبارزات انتخاباتی آغاز کرده است پس از مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس در مه 25.

کانادا دهندگان رویال بانک کانادا Toronto-Dominion Bank, Bank of Nova Scotia Bank of Montreal, بانک ملی از کانادا Canadian Imperial Bank of Commerce گفت: همه آنها را توقف تبلیغات در Facebook سیستم عامل در ماه جولای.

Desjardins, گروه, کانادا بزرگترین فدراسیون اتحادیه های اعتباری نیز گفت: در وب سایت خود را در روز پنج شنبه آن را به توقف تبلیغات در Facebook و Instagram برای ماه “جلوگیری از هر گونه شرایط استثنایی که در آن ما نیاز به برقراری ارتباط با ما کاربران و یا مشتریان است.”

بسیاری ذکر شده تعهدات خود را به شمول و تنوع است.

Facebook باز کرده خود را به حقوق مدنی حسابرسی و ممنوع 250 سفید supremacist سازمان از Facebook و Instagram یک سخنگوی توسط ایمیل. سرمایه گذاری خود را در هوش مصنوعی به آن معنی می یابد و تقریبا 90% از گفتار نفرت در آن طول می کشد عمل در قبل از کاربران آن را گزارش او اضافه شده است.

BMO گفته است که در ادامه آن “گفت و شنود با Facebook در تغییرات آنها می توانند به سیستم عامل خود را برای کاهش گسترش نفرت گفتار.”

RBC گفت: یکی از راه های کمک به مشتریان و جوامع است به ایستادگی در برابر “اطلاعات غلط و تبعیض که تنها سیستمیک نژاد پرستی فراگیر تر.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de