COVID-19: 26 جدید میکرو مهار مناطق شناسایی شده در احمدآباد

East and South-West zones have four of these micro containment zones.شرق و جنوب غرب منطقه چهار از این میکرو مهار مناطق.

در یک پیشنهاد برای جلوگیری از شیوع کروناویروس به احمدآباد مدنی بدن در گجرات را شناسایی کرده 26 جدید میکرو مهار مناطق در این شهر که بزرگترین COVID-19 کانون در دولت است. این احمدآباد Municipal Corporation (AMC) گفت که شدید درب-به-درب نظارت انجام خواهد شد برای شناسایی موارد جدید در این میکرو مهار مناطق که در آن جنبش از مردم محدود شده است.

این تازه شناسایی مناطق در زمان تعدادی از میکرو مهار مناطق در این شهرستان به 84 که در آن حدود 35000 نفر زندگی می کنند. مدنی گفت: دو منطقه با برآورد جمعیت 1,246 از لیست حذف شدند میکرو مهار مناطق و 26 مناطق که در آن 5,988 مردم اقامت اضافه شد و پس از تازه COVID-19 موارد گزارش شده از وجود دارد.

اخبار مرتبط

“وجود دارد 60 موجود میکرو مهار مناطق در احمدآباد. پس از بحث های مفصل دو زمینه برداشته شد از این لیست و 26 زمینه های جدید اضافه شد و پس از تازه coronavirus موارد گزارش شده از وجود دارد” AMC گفت: در بیانیه صادر شده در اواخر روز جمعه.

هشت نفر از این 26 تازگی شناسایی مناطق در غرب منطقه که حدود 21 درصد از موارد فعال در این شهرستان است. شش میکرو مهار مناطق در شمال غرب منطقه از شهرستان است که دومین-منطقه آسیب دیده در این شهرستان با حدود 16 درصد فعال موارد است.

شرق و جنوب غرب منطقه چهار از این میکرو مهار مناطق در حالی که منطقه مرکزی دارای یک بدن مدنی گفت. شدید درب به درب نظارت انجام خواهد شد در این تازه شناسایی مناطق و موارد مشکوک را آزمایش می شود آن اضافه شده است.

این میکرو مهار مناطق شناسایی شدند و حتی به عنوان شهر تعداد روزانه coronavirus موارد دیده می شود رها شده است. در طول ‘باز کردن قفل-1’, بدن مدنی تصمیم گرفته بود برای شناسایی “میکرو مهار مناطق” و یا مناطق به عنوان کوچک به عنوان یک مسکونی جامعه ای که در آن موارد از coronavirus گزارش شده است.

تا جمعه شب 20,689 COVID-19 موارد مثبت و 1,411 مرگ و میر گزارش شده در شهرستان احمدآباد.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>