COVID-19: پزشک مسئول درمان به خانه برگشت بعد از 98 روز بدون وقفه وظیفه

Gomes has treated around 333 patients in the facilityگومز درمان حدود 333 بیماران در مرکز. (یعنی تصویر توسط Smita Nair)

پزشک مسئول درمان در گوا اختصاصی COVID-19 بیمارستان, دکتر ادوین Edwin به خانه بازگشت و پس از اتمام 98 روز بدون وقفه وظیفه ارشد وزارت بهداشت گفت: در روز شنبه.

گومز دریافت یک قهرمان استقبال او به عنوان بازگشت به خانه اش در حومه پنجی روز جمعه با مردم کف و ارائه به او گل برای خدمات خود را.

اخبار مرتبط

یک ویدیو از حبس رفته ویروسی در رسانه های اجتماعی. متصل به گوا کالج پزشکی و بیمارستان گومز سر یک تیم از پزشکان ارسال شده در ESI بیمارستان دولتی اختصاص داده شده COVID-19 مرکز درمان.

به گفته یک مقام ارشد از وزارت بهداشت و درمان گومز به خانه بازگشت و پس از 98 روز بدون وقفه وظیفه.

“گومز در حال کار خستگی ناپذیر را از زمان وقوع اتفاق افتاده است و اختصاص تسهیلات تعیین شد تا در ESI, بیمارستان,” او گفت:.

گومز درمان حدود 333 بیماران در این مرکز که 153 بهبود یافته اند از این عفونت مرگبار رسمی گفت. دکتر, اما, بود, نظر در دسترس نیست.

به عنوان در جمعه گوا گزارش 1,576 COVID-19 نفر از آن پنج نفر را به شکست در برابر عفونت و 800 هستند و تحت درمان است.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>