COVID-19 واکسن: نتایج امیدوار کننده سریع-پیگیری توسعه واکسن مطابق با هنجارهای جهانی می گوید ICMR

COVID-19 vaccine, Indian Council for Medical Research, COVID-19, COVID-19 vaccine India, Bharat Biotech International Ltd, COVID-19 pandemic, Coronavirus vaccine, India COVID-19 vaccine,Coronavirus, Covaxin, Covaxin launch date, Covaxin coronavirus, Covaxin covid-19, National Institute of Virology, NIV, Hyderabad, Bharat Biotech, Bharat Biotech vaccine,Bharat Biotech coronavirus vaccine,Bharat Biotech covid-19 vaccine, Balram Bhargava, Zydus Cadila, Drugs Controller General of India,DCGI, Coronavirus, COVID-19, Coronavirus drug, COVID-19 drug, antiviral drug, Coronavirus vaccine, COVID-19 vaccine, COVID-19 antibodies, SARS-CoV-2, COVID-19 virus, Oxford University, Oxford University vaccine, University of Oxford, University of Oxford COVID-19 vaccine, University of Oxford coronavirus vaccineدر برابر چنین بی سابقه COVID-19 گیر دیگر واکسن نامزدها در سراسر جهان نیز به طور مشابه سریع دنبال ICMR اعلام کرد.

COVID-19 واکسن: هند شورای تحقیقات پزشکی در روز شنبه صادر اطلاعات بیشتر در مورد ردیابی سریع از روند توسعه COVID-19 کانديد واکسن در هند است که در حال طراحی و توسعه توسط بهارات بیوتکنولوژی بین المللی با مسئولیت محدود کرد و گفت که این روش در حال دنبال شدن توسط آن را مطابق با جهان-پذیرش هنجارهای آنی گزارش شده است.

صدور بیانیه ICMR گفت که روند بود که دقیقا مطابق با جهان-هنجارهای پذیرفته شده به سرعت در مسیر توسعه واکسن برای بیماری های همه گیر بالقوه جایی که انسان و حیوان محاکمه می توانید در ادامه به صورت موازی.

اخبار مرتبط

در برابر چنین بی سابقه COVID-19 گیر دیگر واکسن نامزدها در سراسر جهان نیز به طور مشابه سریع دنبال ICMR اعلام کرد.

و بیشتر اضافه شده است که در بزرگتر بهداشت عمومی علاقه مهم است که آن را به تسریع در آزمایش های بالینی با یک وعده بومی واکسن گزارش گفت:.

این می آید در پی گزارش می دهد که برخی از دانشمندان هند را مطرح کرده و از نگرانی در مورد کشش ناگهانی که هند COVID-19 واکسن در برنامه به دست آورده است.

پس از ICMR اعلام کرد که آن را با هدف قرار دادن یک واکسن پیشگیرانه برای Coronavirus ماه آینده PTI به نقل از چند تن از دانشمندان گفته است که این مهم به اعتصاب تعادل بین ردیابی سریع و عجله واکسن توسعه و انتشار — یک فرایند است که می تواند ماه ها و حتی سال.

برتر پزشکی بدن اعلام کرده بود که 12 کارآزمایی بالینی سایت تا به حال شناسایی شده برای بومی Covaxin — که در حال توسعه با همکاری موسسه ملی ویروس شناسی (NIV) و حیدرآباد بر اساس بهارات بیوتکنولوژی.

ICMR نیز خواسته اصلی محققان و موسسات پزشکی به اطمینان حاصل شود که در جولای 7 نفر مشغول به تحصیل هستند.

در نامه ای به محققان اصلی از سایت های 12 ICMR مدیر کل Balram Bhargava نوشته بود که در آن پیش بینی شده بود به راه اندازی COVID-19 واکسن پس از اتمام تمامی آزمایشات بالینی توسط اوت 15.

دارویی تولید کننده Zydus Cadila نیز جمعه اعلام کرد که آن را تا به حال دریافت مجوز برای انسان بالینی به صورت بالقوه واکسن از داروهای کنترل کننده به طور کلی از هند (DCGI).

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de