از ورزشگاه به روستا کریکت انگلستان می بیند بیشتر کاهش جلوتر

“هفته بعد ما را به مجموعه ای از جدول زمانی خود را برای بازگشایی هر چند البته من فقط می بالابر کسانی که باقی مانده ملی محدودیت به عنوان و هنگامی که آن را بی خطر است به انجام,” او به خبرنگاران گفت: در روز جمعه.

به دولت اجازه داده غیر ضروری خرده فروشان در انگلستان برای بازگشایی ماه گذشته و بارها و رستوران ها و سینما ها با توجه به باز کردن درهای خود را دوباره در شنبه تحت اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

جانسون گفت: دولت خود نیز مجموعه ای از چگونه ساک مسابقات کریکت – از ویژگی های سنتی فارسی فصل تابستان – می توانید شروع دوباره.

“ما خواهد بود با انتشار دستورالعمل در چند روز آینده به طوری که کریکت می توانند رزومه کاری خود را در زمان برای تعطیلات آخر هفته بعدی,” او گفت:.

در حالی که حرفه ای کریکت در حال حاضر شده است با توجه به چراغ سبز به راه اندازی مجدد, دولت مشاوران باید نگران بوده که توپ مورد استفاده در این ورزش می تواند به عنوان یک بردار برای گسترش coronavirus.

انگلستان و افسر ارشد پزشکی, کریس Ersin ارائه یک نگاه اجمالی از آنچه در دستورالعمل جدید خواهد بود.

“مردم ارائه نمی چیزهایی که به وضوح نه معقول اعم از بغل کردن کاسه اگر آنها فقط دگرگون کسی که برای یک اردک از طریق به تف کردن روی توپ آن را باید ممکن باشد,” او گفت:.

جانسون تکرار تماس خود را برای مردم به عمل مسئولانه در روز شنبه که بارها بازگشایی و گفت: او نمی خواهد درنگ به عمل در صورت نیاز به سرعت گسترش ویروس.

او گفت: کاهش شیوع این بیماری یک نفر در هر 2,200 به معنای آن است که زمان مناسب برای بازگشایی بخش مهمان نوازی.

“این فوق العاده مهم است به دست آوردن تعادل و اولویت ما این است که, سلامت,” او گفت:.

در اسکاتلند و ولز بارها به علت بازگشایی تا اواسط ماه جولای.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>