هند coronavirus موارد آمار رکورد در میان باران های موسمی

ایالت مهاراشترا به پر بسته بندی شده سرمایه مالی بمبئی این کشور و بالاترین مجموع ضبط 6,364 تازه مواردی از این ویروس در روز شنبه و 198 مرگ و میر ناشی از COVID-19 بیماری ناشی از ویروس است.

هند سوم-اکثر موارد تایید شده در جهان بیش از 640,000 در روز شنبه با توجه به وزارت بهداشت داده است. آن را به پیروی از ایالات متحده, برزیل و روسیه است.

مقامات در بمبئی به شهروندان هشدار داد دور ماندن از ساحل به عنوان باران های سنگین بودند پیش بینی شده برای 48 ساعت آینده. این بادهای موسمی به طور معمول به علت اشباع در بسیاری از نقاط شهر و می تواند فرضا coronavirus مهار تلاش های باعث افزایش بیشتر در عفونت اعداد کارشناسان می گویند.

در جنوب ایالت تامیل نادو دوم بدترین آمار دولت هند تعداد موارد عبور از 100,000.

هند اعمال کرده بود یکی از شدیدترین مستندات در ماه مارس برای کنترل گسترش ویروس اما آن کاسته شده و در فازهای در هفته های اخیر به راه اندازی مجدد فعالیت های اقتصادی. اپیدیولوژی هشدار هند به اوج هنوز هم می تواند هفته ها یا ماه دور نشان می دهد این کشور در حال حاضر به شدت سبب شیوع سیستم بهداشت و درمان خواهد آمد بیشتر تحت استرس است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>