هند دارای توانایی به صرف پول بیشتر برای احیای کاهش, اقتصاد, اما آن را فاقد قصد

But take the higher figure and apply that to FCI’s June 1 stock of 100 million tonnes and that’s an additional cost of Rs 80,000 crore incurred for no reason. اما بالاتر شکل و اعمال می شود که به FCI ژوئن 1 سهام از 100 میلیون تن و هزینه اضافی از 80,000 تومان کرور روپیه متحمل شده بدون هیچ دلیل. (تصویر نماینده/ فایل عکس)

هرگز پایان دادن به بحث بر سر اینکه آیا هند است که توانایی به صرف پول بیشتر برای احیای کاهش اقتصاد مهم است اما از آن نتواند نقطه. دولت ندارد کمبود پول اگر کمبود وجود دارد آن است که از قصد یا توانایی اجرا است. متاسفانه این عدم توانایی به فکر می کنم در خارج از جعبه برای راه حل و سپس پنهان می شود و خدمت به عنوان یک کمبود شدید بودجه.

یک مثال خوب از این است که ارائه شده توسط Icrier استاد Ashok Gulati که در آخرین ستون (بیت.ly/31CcjtU) استدلال کرد که دولت می تواند افزایش حداقل 150,000 تومان کرور روپیه اگر تنها آن فروش فوق العاده 50 میلیون تن foodgrains است که آن را فراتر از بافر مورد نیاز است. در ضمن اگر مسئله قیمت برنج و گندم ها را به حداقل 50 ٪ از هزینه — در حال حاضر یارانه ها حدود 90%—و نقل و انتقالات پول نقد ساخته شده به جای فیزیکی جیره دیگری 50,000 تومان کرور روپیه می تواند ذخیره شده در هر سال است.

اخبار مرتبط

تحت فشار قرار دادند به صرف بیشتر هوشمند دولت نمی خواهد آن را می گویند تا به حال هیچ پول آن را تامین مالی افزایش هزینه از چنین حرکت/اصلاحات. در حالی که دولت به فکر نیست در چنین شرایط آن است که حتی قادر به ارائه آنچه در آن نیاز به. در مورد مهاجران بازگشت به خانه آن را درست است که تغذیه آنها مسئولیت متحده و مرکز اما دو بدترین انجام متحده حکومت توسط BJP حتی اگر از طریق یک ائتلاف در یک.

در حالی که 639,000 تن از foodgrain برداشته شد توسط ایالات متحده در برابر 800,000 تن تحریم به آنها توسط مرکز برای تغذیه مهاجران فقط 107,000 تن توزیع شد در دو ماه اول; برای ایالات متحده است که تا به حال بزرگترین تخصیص مثل اوتار پرادش و بیهار عملکرد در میان بدترین. تا برداشت خود را از این 142,000 تن سهمیه اما توزیع فقط 3,324 تن در دو ماه. بیهار برداشت همه آن 86,000 اما توزیع فقط 1,842 تن در ماه اول و هیچ چیز در دوم. این نمی تواند توسط هر کشش توان به عدم نقد آن چیزی جز عدم قصد یا توانایی ارائه.

تصویر می شود و حتی مسیه هنگامی که شما اضافه کردن در FCI را inefficiency. در حالی که قیمت بازار از گندم و برنج است که به فروش می رسد برای 2-3 تومان در هر کیلوگرم در جیره فروشگاه در حدود 25 تومان یا بیشتر هزینه آن FCI حدود 33 تومان به ازای هر کیلوگرم! به طوری که یک تومان 8 به ازای هر کیلوگرم هزینه های اضافی متحمل شده بودن با استفاده از FCI نسبت به یک غیر-FCI وضعیت که در آن دانه عرضه شد توسط معامله گران خصوصی; در واقع از آنجا که بسیاری از مواد غذایی داده شده است. در مناطق روستایی این قیمت می تواند حتی به عنوان کم به عنوان `15-20 در هر کیلوگرم است. اما بالاتر شکل و اعمال می شود که به FCI ژوئن 1 سهام از 100 میلیون تن و هزینه اضافی از 80,000 تومان کرور روپیه متحمل شده بدون هیچ دلیل. تا به حال پول نقد, نقل و انتقالات انجام شده است به جای فیزیکی جیره نه تنها مهاجران کردم سود—Bihar توزیع فقط 2% از چه قرار بود آن را به دولت می تواند پول را نجات داد. یک بار دیگر آن است که قصد و اعدام است که این مشکل نه کمبود پول است. در حالی که صحبت کردن در مورد کمبود پول با دولت طبیعی تمایل به نگاه در بودجه برای دیدن چقدر پول می آید از مالیات و غیره. که کمی مانند یک مست که خود را از دست داده کلید در قطره قطره شدن است اما جستجوی آنها را تحت lamppost از آن است که در آن نور است. جایی که دولت کردم تا پول در دارایی های خود را و توانایی خود را برای ایجاد ثروت توسط سکته مغزی از قلم; به طوری که که در آن شما نیاز به نگاه.

به نگاه فقط یک کلاس دارایی از PSUs خود سهام برگزار شده توسط دولت مرکزی به ارزش حدود Rs 9-10 لاخ کرور امروز; به عنوان بازارهای بازیابی ارزش افزایش بیش از حد. بنابراین اگر دولت به قرض گرفتن 10 تومان لاخ کرور امروز—بیایید می گویند به صندوق یک بانک بد—و این بود که بودجه با فروش PSU دارایی بیش از 10 سال بدون امتیاز آژانس خواهد بود و حتی نگرانی از آنجا که روشن دارایی-حمایت بدهی-طرح کاهش.

و این آن را به عنوان اتفاق می افتد را شامل نمی شود ارزش LIC است که ذکر شده و به خوبی می تواند ارزش Rs 10-12 لاخ کرور. وجود دارد و سپس بزرگ landholdings دولت و آن PSUs. به طور مشابه lakhs از کرور می تواند به دست آورده و با تغییرات ساده در سیاست مانند مزایده از 5G امواج رادیو و تلویزیون افزایش FSI در برخی از مناطق و پروژه های بزرگ را می توان به تامین مالی ارائه شده توسط توسعه حقوق—دهلی فرودگاه تامین شد شبیه به این.

در واقع هر چند بسیار بیشتری باید انجام شود برای رسیدن به موفقیت (بیت.ly/38o23a1) راه آهن تصمیم به خصوصی اجازه می دهد بازیکن را به اجرا خصوصی, قطار, راه های خلاقانه برای تازه ایجاد ظرفیت در حالی که همچنین دلربا دولت پول. در سمت تلنگر از این راه سیاست های بد کشته شکوفایی صنعت مخابرات به عنوان یک نتیجه است که دولت درآمد شده اند و در حال سقوط در طول سال به جای افزایش; ده ها هزار کرور روپیه در دولت به دست آورده در هر سال از مخابرات بود به معنای واقعی کلمه ایجاد پول از هوا نازک.

پس, دفعه بعد هر بوروکرات یا وزیر در دولت او می گوید چیزی نمی تواند انجام شود به دلیل کمبود منابع نارندرا نخست وزیر نیاز به کیسه آنها را از آنجا که به احتمال قوی آنها حتی نگاه در آنچه که می تواند انجام شود برای به دست آوردن پول است.

به طور مشابه زمانی که تیم خود را به او می گوید که هند یک بار دیگر شروع به پریدن کرد تا در theWorld بانک سهولت انجام کسب و کار رتبه بندی او نیاز به بپرسید که چرا اگر این درست شد سرمایه گذاری به تولید ناخالص داخلی در سطح در حال سقوط بودند و حتی قبل از همه گیر. در واقع یک مطالعه جدید توسط Teamlease هند بزرگترین temping آژانس اطلاعات چقدر نوار قرمز باقی می ماند وجود دارد 463 عمل می کند در مورد کار است که باید به دنبال 17,966 compliances و 1,262 براده است که باید ساخته شده است. در زمانی که هند نیاز به گام تا بازی خود را به خصوص اگر آن را می خواهد برای تدریس چین درس—نظامی بالا نیاز به هزینه بالاتر تولید ناخالص داخلی—دولت دیده نمی شود به فاقد قصد و توانایی اجرا است. هنوز این جایی است که ما خودمان را پیدا کنید.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>