جلسه برای تصمیم گیری PM Oli سرنوشت معوق تا دوشنبه

کاتماندو در جولای 4

یک جلسه بسیار مهم از نپال و حزب کمونیست برای تصمیم گیری آینده سیاسی نخست وزیر KP Sharma Oli به تعویق افتاد تا دوشنبه به اجازه می دهد زمان بیشتری برای بالا رهبری به آهن از تفاوت های خود را بیش از سبک خود را از عملکرد و ضد هند اظهارات.

دیدار از نپال و حزب کمونیست (NCP) 45-عضو قدرتمند ایستاده کمیته برنامه ریزی شده بود برگزار می شود در روز شنبه در ساعت 11 صبح به وقت محلی. اما به تعویق افتاد و در تاریخ و زمان آخرین دقیقه.

نخست وزیر مطبوعاتی مشاور Surya تاپا گفت: این جلسه به تعویق افتاد و تا روز دوشنبه به عنوان رهبران از NCP نیاز به زمان بیشتری برای ایجاد یک درک مسائل برجسته.

“کمیته جلسه به تعویق افتاده است تا 11 صبح دوشنبه به عنوان هر دو صندلی نیاز به زمان بیشتر بحث” Bishnu Sapkota مطبوعاتی مشاور Prachanda گفت به طور جداگانه.

بسیار شایع جلسه قرار بود در آغاز نخست وزیر رسمی اقامت در Baluwatar برای پیدا کردن یک راه از حال درون حزب بحران است که کشیدن حزب حاکم کمونیست نزدیک به یک تقسیم می شود.

قبلا ایستاده جلسه کمیته برنامه ریزی شده برای روز شنبه نیز به تعویق افتاد به عنوان رهبران ارشد نیاز به زمان بیشتری برای بحث قبل از اینکه به طور رسمی نشسته برای این نشست است.

سه ساعته جلسه رسمی بین نخست وزیر Oli و NCP اجرایی رئیس Prachanda روز جمعه به عنوان آخرین دقیقه تلاش برای نجات حزب از امکان فاجعه موفق به رسیدن به هر گونه پیشرفت.

در طول روز جمعه در نشست غیر رسمی رهبران دو بررسی وضعیت کلی از جمله حزب وحدت و راه برای نجات حزب از بحران در حال حاضر ارشد رهبر گانش شاه گفت PTI.

آنها همچنین در مورد دستور کار قرار داده می شود به جلو برای بحث در آینده ایستاده جلسه کمیته, او گفت:.

در طول پنج شنبه مذاکرات Prachanda تصریح کرد موقعیت خود را که Oli باید گام پایین اما دومی رد کرد و گفت او باز به بحث در مورد هر موضوع دیگر به جز استعفای خود را از کاتماندو گزارش داد.

“من نمی خواهد استعفا از هر دو موقعیت. انجام هر کاری شما می توانید” Oli گفت Dahal با توجه به Raghuji شلوار ایستاده عضو کمیته.

روز جمعه Oli و Prachanda موفق به تصمیم بگیرد که آیا به دنبال مارس 16 سال 2018 توافق یا 20 نوامبر 2019 درک رسیده بین آنها است.

در ماه مه سال 2018 زمانی که Oli و Dahal اعلام تشکیل حزب کمونیست نپال آنها تا به حال به یک توافق آقا به رهبری دولت در دو و نیم سال هر.

اما با توجه به نوامبر سال 2019 قرارداد Oli می شود دولت برای پنج سال مدت و Dahal خواهد اجرا حزب به عنوان “رئیس اجرایی”.

Dahal را حفظ کرده است که Oli موفق به رعایت روح نوامبر سال 2019 قرارداد از این رو او باید رعایت مارس 2018 آقا توافقنامه ساخت و راه را برای او را به رهبری دولت است.

همانطور که در این جلسه موفق به شکستن یخ با هر دو طرف چسبیده به خود می ایستد Oli و Prachanda به طور خلاصه ملاقات در صبح روز شنبه به آهن از اختلاف آنها با توجه به منابع.

به عنوان صبح روز شنبه جلسه نیز نمی تواند هیچ میوه را ایستاده در جلسه کمیته برنامه ریزی شده برای شروع در 11 am (10:45 IST) قرار داده شد تا روز شنبه.

نخست وزیر Oli, 68, حال روز یکشنبه ادعا کرد که وجود داشته است, انواع فعالیت های در “سفارتخانه ها و هتل ها” به حذف او از قدرت است.

او گفت: برخی از رهبران نپال نیز درگیر در این طرح پس از دولت خود را به روز رسانی این کشور در نقشه سیاسی با ترکیب سه استراتژیک کلیدی هندی سرزمین – Lipulekh, Kalapani و Limpiyadhura.

بالا بردن اتهامات بی اساس علیه هند و رهبران حزب خود با نخست وزیر بود و نه مناسب یک رهبر ارشد این حزب به نقل از Prachanda عنوان کرد و گفت در طول کمیته جلسه روز سه شنبه.

Prachanda بارها صحبت در مورد عدم هماهنگی بین دولت و حزب و او با فشار دادن برای یک مرد یک موقعیت’ سیستم به دنبال NCP.

تفاوت بین دو جناح از NCP – یک led توسط Oli و دیگر به رهبری Prachanda – شدت پس از نخست وزیر به طور یک جانبه تصمیم به prorogue بودجه, جلسه مجلس در روز پنج شنبه.

به گفته تحلیلگران سیاسی این حزب حاکم ممکن است تقسیم اگر Oli نه سازش با جناح مخالف.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de