بیشتر بدن به خاک سپرده شود در گور دسته جمعی بعد از میانمار جید معدن لغزش

بیش از 170 نفر از آنها را مهاجران به دنبال ثروت خود را در جید-غنی Hpakant منطقه از ایالت کاچین دولت, درگذشت, روز پنج شنبه پس از استخراج معدن زباله سقوط به دریاچه باعث افزایش گل و آب.

کارگران معدن جمع آوری سنگ در Hpakant – مرکز میانمار را مخفی میلیارد دلار جید صنعت – هنگامی که موج سقوط بر روی آنها entombing آنها را در زیر لایه ای از گل و لای.

تار Lin Maung محلی رسمی از سوی وزارت اطلاعات گفت: سلامت از طریق تلفن در شنبه 171 بدن شده بود بیرون کشیده اما بیشتر شد و در ادامه به شناور به سطح.

او گفت: 77 خاک سپرده شد و در روز جمعه بوده است شناسایی و 39 خواهد بود دفن در روز شنبه. داوطلبان انجام تخته تابوت قرار داده و آنها را در یک گور جمعی حک شده توسط سنج نزدیک به محل معدن.

بسیاری از نهادهای دیگر ضرب و شتم و محروم از لباس های خود را توسط نیروی موج که آمار آنها هنوز مشخص نشده اند.

میانمار تامین 90 درصد از جهان جید اکثریت قریب به اتفاق است که صادر شده به کشور همسایه چین که هم مرز ایالت کاچین دولت است. مرگبار رانش زمین و دیگر حوادث شایع در معادن که در قرعه کشی فقیر و کارگران از سراسر میانمار.

حدود 100 نفر کشته شدند در سال 2015 سقوط که منجر به تماس برای تنظیم میباشد. یکی دیگر از 50 فوت در سال 2019. اما روز پنجشنبه لغزش بدترین در حافظه است.

این کشور را در رهبری آنگ سان سو چی در روز جمعه مقصر این فاجعه در افزایش بیکاری در کشور تاسف در Facebook پخش زنده است که کارگران رسمی تا به حال برای رفتن به معادن برای عدم دیگر اشتغال است.

دولت اعلام کرد از تشکیل کمیته ای برای بررسی فاجعه است.

اما فعالان می گویند کمی تغییر کرده است در این صنعت با وجود تعهد از سوچی دولت برای تمیز کردن آن تا زمانی که او در زمان قدرت در سال 2016.

حقوق گروه شاهد جهانی در بیانیه ای گفت: لغزش بود “محکم کیفرخواست از شکست دولت برای محدود کردن بی پروا و غیر مسئولانه معدن شیوه است.”

“نه یک وعده جدید جواهر قانون مصوب مجلس در سال 2019 و نه یک سنگ قیمتی سیاست است که در تولید برای چندین سال هنوز اجرا شده” بیانیه ای گفت:.

گروه حقوق می گوید تجارت به ارزش میلیاردها دلار در سال بودجه آن را می گوید سوخت درگیری های مسلحانه بین دولت و نیروهای قومی کاچینی شورشیان مبارزه برای خودمختاری بیشتر برای این منطقه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de