Motherson Sumi امتیاز: حفظ ‘خرید’ با هدف قیمت تومان 117

Our initial calculations indicate that the drop in MS’ profit share is ~7% for FY19.ما محاسبات اولیه نشان می دهد که کاهش در MS’ سود سهم ~7% برای FY19.

پس از آن تصمیم به demerge داخلی سیم کشی مهار (DWH), کسب و کار, MSS گذاشته است یک برنامه ریزی دقیق از آن. نکات برجسته کلیدی ارزیابی های مختلف کسب و کار مبتنی بر درآمد آینده و متفاوت مشتق شده (DCF, درآمد, بر اساس, بر اساس دارایی و غیره). مدیریت انتظار دارد که به ترتیب به EPS-accretive از سال اول خود را. معامله طول می کشد اثر در تاریخ 1 آوریل سال 2021 و مدیریت انتظار دارد که demerger به یک سال به بارور ساختن است. DWH خواهد شد که یک آینه سهام از MSS. اما اقلیت سهام (MS) علاقه جدید MSS (سابق DWH) را از 38 درصد به 27 درصد بازتاب فرض تیز چرخش در SMRPBV/SAMIL.

ما محاسبات اولیه نشان می دهد که کاهش در MS’ سود سهم ~7% برای FY19 و ~24 درصد در FY20 با توجه به تلفات بالاتر در SMRPBV. بر ما زمان SoTP مفروضات ضمنی ارزش نسبت به SAMIL است ~11 درصد از زمان ارزش منصفانه. مگر تیز چرخش در SMRPBV/SAMIL ضمنی ارزیابی می تواند منجر به خطر حرکت نزولی. بعد از ده-ادغام از DWH کسب و کار ذکر شده خواهد شد. برای حداقل یک سال shareholding الگوی کسب و کار باقی خواهد ماند به عنوان است.

اخبار مرتبط

پس از آن هر دو طرف (MSS و Sumitomo) باید گزینه ای برای تغییر دارایی های خود را. به استثنای سود از همکاران SAMIL رزرو پت از دست دادن در FY20 با توجه به اختلال و هزینه بهره. در حالی که ساده ساختار کسب و کار خوش آمدید ما پریما نظر محاسبات نشان می دهد که مدیریت این است که با فرض تیز چرخش در زمان نقاط. در مورد این که آیا fructify ارزیابی ممکن است در برخی از حرکت نزولی. برای زمان حال ما حفظ ‘خرید’ با هدف قیمت تومان 117.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de