نماز برای مرده به میانمار جوان جید معدن سوگواری

در عوض آنها ارائه شده نماز میت برای او وجود دارد در شنبه روشنایی شمع بر روی یک تخته تابوت و شعار بودایی sutras برای 21 ساله یکی از بیش از 170 نفر کشته در رانش زمین در روز پنج شنبه.

کارگران معدن شکار برای سنگ های قیمتی در Hpakant – مرکز میانمار را مخفی میلیارد دلار جید صنعت – هنگامی که یک موج از گل و لای و آب سقوط کرد و بر روی آنها entombing آنها را در زیر لایه ای از گل و لای.

بیش از یک دوجین از کارگران معدن سوزانده در Hpakant در روز شنبه در حالی که 41 به خاک سپرده شد در یک گور دسته جمعی. هفتاد و هفت به خاک سپرده شد در روز جمعه.

پنجشنبه فاجعه بدترین در حافظه برجسته خطرات تجارت که به تساوی فقیر و مهاجران از سراسر کشور به دنبال ایجاد ثروت خود را.

آن را غیر معمول نیست برای دانشجویان به کار در معادن جمع آوری پول جیب برای ترم بعدی. مقامات گفته بودند آزاد جید وانت که scoured باطله مانده از استخراج برای سنگ های از دست رفته توسط اپراتورهای بزرگتر.

میانمار تامین 90 درصد از جهان جید اکثریت قریب به اتفاق صادر شده به کشور همسایه چین است. گروه های حقوق بشر می گویند صنعت سرند با سوء استفاده. نمرات کشته در هر سال است.

مانند بسیاری دیگر که درگذشت دیدم Myint قدح شد از ایالت راخین برادر خود را در قانون Hla Shwe پیروزی و گفتگو کرد.

رخین یکی از میانمار فقیرترین مناطق این است که دولت از آن بیش از 730,000 Rohingya بودند مجبور به فرار به کشور همسایه بنگلادش پس از یک نظامی سرکوب در سال 2017 است که سازمان ملل متحد گفته بود اعدام با نسل کشی قصد. میانمار منکر ارتکاب نسل کشی است.

در حال حاضر این سایت از افزایش جنگ بین Arakan ارتش سوریه که به دنبال خودمختاری بیشتر برای این منطقه و نیروهای دولتی پرداختند.

Hla Shwe پیروزی گفت: یکی از برادران او مرده بود در این فاجعه در حالی که یکی دیگر زخمی شد.

آنها تا به حال به دنبال او به Hpakant به کار در معادن گفت: به عنوان زنان گریستم بر تابوت قبل از آن سوزانده شد در خط با سنتهای بودایی.

“آنها به اینجا آمدند شمارش من,” او گفت: “رویترز” گفت: وجود دارد هیچ کلمه ای برای توصیف چگونه او احساس می شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de