انگلستان FM Sunak خواستار انگلیسی عمومی برای کمک به راه اندازی مجدد اقتصاد در ‘سوپر شنبه’

لندن جولای 4

بارها و رستوران و سینما و آرایشگری در سراسر انگلستان آغاز شد و باز چه شده است مارک “سه شنبه” با توجه به COVID-19 مستند اقدامات که به طور قابل توجهی کاسته.

بریتانیا صدراعظم از خزانه Rishi Sunak است که در میان وزرای اصرار مردم به relearn با خیال راحت بیرون رفتن و لذت بردن از وعده های غذایی با دوستان و خانواده به منظور ضربه شروع اقتصاد پس از بیش از سه ماه از تعطیلی کامل.

“در نهایت اگر ما خوردن به کمک ما می توانید محافظت از کسانی که شغل. آن را انتزاعی” Sunak گفت: ‘بار’ در یک مصاحبه.

“من نگران نسل است که زخم توسط coronavirus — ما نمی خواهیم به از دست دادن آن نسل. وجود دارد هیچ دلیلی برای این اتفاق می افتد اگر ما می توانیم این چند بیت حق است. برای من این است که واقعا در مورد عدالت اجتماعی است. من در این وضعیت نگاه و من از جان گذشته برای تمام کسانی که مردم را به بازگشت به شغل که آنها تا به حال در آغاز همه از این گفت:” هند-منشاء وزیر کابینه.

مشتریان دیده می شود در هلند Tringham Wetherspoons میخانه پس از آن بازگشایی پس از شیوع COVID-19 در لندن و انگلیس در تاریخ 4 ژوئیه سال 2020 است. ایسنا

وزیر دارایی که همواره در خط مقدم از انگلستان اقتصادی در پاسخ به COVID-19 گیر با ابراز نگرانی برای هزاران نفر از زیان کار است که در حال حاضر صورت گرفته در سراسر بخش های مختلف اقتصاد است.

“تعداد زیادی از مردم از دست دادن شغل خود و خانواده و از دست دادن امنیت است. که به شدت وزن بر روی شانه های من,” او گفت:.

در یک پیش نمایش از برنامه ریزی پیام به نمایندگان مجلس در مجلس شورای اسلامی در یک اقتصادی به روز رسانی در سه شنبه, Sunak گفت که بازگرداندن اعتماد مصرف کننده است و بهترین کمک به اقتصاد بریتانیا می توانند در این مرحله است.

مردم پوشیدن ماسک محافظ به عنوان آنها سوار بر یک ترن هوایی پس از بلکپول لذت ساحل بازگشایی میان COVID-19 شیوع در بلکپول انگلستان در تاریخ 4 ژوئیه سال 2020 است. ایسنا

وزارت خزانه داری نیز به انتشار یک تجزیه و تحلیل نشان می دهد که خود را در وزارت خزانه داری تلاش مانند Coronavirus کار حفظ کردند یا طرح کاهش آمار اقتصادی از ویروس کشنده به متوسط درآمد خانوار از 30 درصد به 10 درصد.

در سفر به بل و تاج در Chiswick در غرب لندن گفت: بریتانیا بارها و بارها استخدام تقریبا نیمی از یک میلیون نفر “به همین دلیل است که این چنین خبر خوب این است که بسیاری از مردم قادر به بازگشت به کار این آخر هفته کمک به همه ما برای لذت بردن از تابستان با خیال راحت”.

هفته گذشته او نشان داد در توییتر که هر چند او نیست آبخوری او هیجان زده در مورد بارها بازگشایی.

“من نمی توانم صبر کنید برای بازگشت به میخانه… و من حتی نمی نوشید… خوشحالم که همه ما باید یک فرصت برای لذت بردن از تابستان با خیال راحت” او هنوز توییتی.

Sunak درخواست برای اقتصاد تکرار شد توسط انگلستان نخست وزیر بوریس جانسون که گفت: در خیابان داونینگ کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه شب که او قطعا “خرید و نوشیدن یک پاینت” که بارها بازگشایی, از شنبه.

مردم دیده می شود در قصبه بازار به وقوع COVID-19 ادامه دارد, در, لندن, انگلستان ژوئیه 3 سال 2020 است. ایسنا

“و من واقعا نیاز به تکرار این پیام را به همه… این یک نقطه عطف بزرگی برای ما است. ما باید به حق آن را دریافت. بیایید با هم کار کنند و لذت بردن از تابستان با خیال راحت” او گفت:, و اضافه کرد که “سلامت اقتصادی کل کشور” وابسته مسئول مصرف کنندگان اجازه می دهد برای موفق بازگشایی.

“مستند تنها موفق به کنترل این ویروس از آنجا که همه با هم کار می کرد و ما را تنها موفق به بازگشایی اگر همه با هم کار می کند دوباره گفت:” نخست وزیر بریتانیا.

پرنس ویلیام بریتانیا نیز در میان آنهایی که در اوایل به گام در حمایت و بازدید محلی خود ایجاد کرد, میخانه, نزدیک به خانه و خانواده خود را در نورفولک که بسته شده بود از مارس 23 انگلستان رفت و به سخت lockdown برای جلوگیری از گسترش این ویروس که تاکنون بیش از 43,000 زندگی در کشور است.

برای بارها و بارها ساعات تعیین شد از ساعت 6 صبح به وقت محلی در روز شنبه صبح در انتظار مبهوت باز را امتحان کنید و جلوگیری از ساخت تا از جمعیت زیادی. بسیاری از آرایشگاه در سراسر انگلستان در زمان استفاده از نیمه شب آخرین مهلت روز جمعه بازگشایی شد و از اواخر شب در روز جمعه به جای یک لیست طولانی از مشتریان از جان گذشته برای کوتاه کردن مو پس از بیش از 14 هفته.

تحت تجدید نظر دولت دستورالعمل های مردم توصیه به ماندن در یک متر به علاوه از هم جدا با “کاهش” اقدامات مانند پوشش صورت و نه نشسته و چهره به چهره.

در ضمن ولز است و خواست شهروندان آن نمی شود وسوسه به سر نزدیکی به انگلستان برای یک نوشیدنی و یا به حزب به عنوان تفویض دولت است و در عین حال برای لغو تمام محدودیت های آن. در حالی که ایرلند شمالی شروع به خدمت به مشتریان از روز جمعه اسکاتلند تعیین کرده است روز شنبه به عنوان تاریخ برای یک بخشی از بازگشایی. PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>