آب و هوا به روز رسانی: باران های سنگین شلاق, ماهاراشترا, هند شمالی قرقره تحت آب و هوای شرجی

Maharashtra, Mumbai weather, Mumbai rain, Mumbai rains alert, New Delhi, New Delhi weather, New Delhi rains, New Delhi monsoon alert, Maharashtra heavy rains alert, Mumbai, North India weather, Punjab, Haryana,Uttar Pradesh, Mumbai rain alert, Thane rain alert, India Meteorological Department, IMD, Colaba weather station, KS Hosalikar, Alibaug, Raigad,Harnai, Ratnagiri, Brihanmumbai Municipal Corporation, BMC, Sion, Dadar, Milan Subway, Khetale Garden, Hajuri, Azad Nagar, Santosh Kadam, Palghar, Gujarat, Gujarat weather, Hisar, Ambala, Karnal, Punjab, Amritsar, Ludhiana, Chandigarh, Agra, Lucknow, Gorakhpur, Jhansi, Churk, Sonbhadra, Sultanpurبمبئی: رفت و آمد وسایل نقلیه در اب اشباع خیابان در طول باران های موسمی در پارل در بمبئی. (حسن نیت ارائه میدهد: PTI عکس)

نمونه هایی از دیوار سقوط ریشه کنی درختان و غرقاب گزارش شده در ماهاراشترا به عنوان باران های سنگین مشت کردن بخش های بزرگی از غرب کشور از جمله بمبئی برای دومین روز در روز شنبه. اما هیچ تلفات وجود دارد.

شمال هند شاهد عمدتا آب و هوای شرجی با پنجاب و هاریانا ضبط بالاتر از نرمال در شب درجه حرارت.

اخبار مرتبط

بارندگی ثبت شده در مکان های جدا شده در اوتار پرادش.

بمبئی حومه و همسایه قهوهای مایل به زرد دریافت کرده اند بیش از 100 میلی متر بارندگی از صبح روز شنبه به هند هواشناسی بخش (آی) گفت.

داخلی ماهاراشترا نیز دریافت نسبتا گسترده بارندگی در آن گفت.

این Colaba ایستگاه در جنوب بمبئی ثبت 66 میلی متر بارندگی بین 8.30 صبح تا 5.30 بعد از ظهر, در حالی که, Santacruz ایستگاه ثبت 111.4 میلی متر بارندگی با توجه به آی.

این تانه-Belapur انجمن صنعت منطقه گزارش 116 میلی متر باران در طول این مدت گفت.

“بمبئی حومه و تانه (باید) در حال حاضر دریافت بیش از 100 میلی متر باران از صبح 8.30 صبح 4 Jul. شهر طرف آن را حدود 50+ mm” بمبئی آی معاون مدیر کل K S Hosalikar توییتی.

“بسیار سنگین با جدا شده بسیار سنگین و بارش (>200 mm) پیش بینی شده برای N مسکونی از جمله بمبئی در 24 ساعت. کل سواحل غرب بسیار فعال موسمی. TC” او گفت:.

این Alibaug رصدخانه در کشور همسایه منطقه Raigad ثبت 87.4 میلی متر بارندگی از 8.30 صبح تا 5.30 بعد از ظهر روز شنبه. هرنی ساحلی در رتنگیری منطقه جنوب Raigad ثبت 52.6 میلیمتر بارندگی در طول دوره در حالی که شهرستان رتنگیری آب و هوا ایستگاه ثبت 54.1 میلیمتر بارندگی.

فاجعه مدیریت تلفن از Brihanmumbai Municipal Corporation (BMC) گفت: غرقاب گزارش شده در مناطق کم ارتفاع از سطح شهر مانند تصمیم با خود شماست تامي و میلان مترو.

“اما شده است وجود دارد هیچ شکایت عمده غرقاب تا کنون” یک مقام رسمی گفت.

“وجود دارد 19 شکایت از درخت و یا شاخه های سقوط, اما هیچ کس مجروح در حوادث,” او گفت:.

در قهوهای مایل به زرد, دو حادثه از فروپاشی دیوار شد گزارش مدنی, مقامات گفت.

هیچ تلفات گزارش شده در هر دو این حوادث یک مقام رسمی گفت.

12 پا دیوار فرو ریخت نزدیکی Khetale باغ در Hajuri منطقه با توجه به سنگین بارندگی در این ساعت صبح در حالی که شش پا دیوار در دانشگاه آزاد اسلامی نگر هم آمدند crashing پایین گفت: Santosh Kadam رئیس مدنی مدیریت بحران همراه است.

در حادثه ای دیگر یک بخش از طبقه اول از یک ساختمان در شهر سقوط به دلیل باران های سنگین. بقیه ساختار نیز ضعیف این مقام گفت.

وجود دارد هیچ تلفات در این حادثه او گفت:.

اواخر روز جمعه IMD صادر کرد, red alert برای بمبئی Raigad و معنوی برای شنبه. آن را پیش بینی کرده بود سنگین و بسیار سنگین و بارش باران در بسیاری از مکان ها در پلقر بمبئی خان و Raigad مناطق.

در جولای 1, آب و هوا بخش بود و هوا نسبتا گسترده به بارش گسترده فعالیت با جدا سنگین را بسیار سنگین می افتد به احتمال بسیار زیاد در امتداد ساحل غربی گجرات و مهاراشترا تا یکشنبه.

شرایط آب و پافشاری در کشورهای همسایه از هاریانا و پنجاب.

در Haryana, نرنول ثبت حداکثر دمای 41.2 درجه سانتیگراد هواشناسی اداره گفت.

در حصار جیوه مستقر در 41 درجه سانتیگراد دو شکاف بالاتر از نرمال.

امبلا ثبت بالایی از 35.6 درجه سانتیگراد چهار شکاف بالاتر از نرمال در حالی که حداکثر درجه حرارت در کرنال بود 35 درجه سانتیگراد است.

در پنجاب امریتسار ثبت بالایی از 37.7 درجه سانتیگراد دو شکاف بالاتر از نرمال.

روز متوسط در Ludhiana شد 36.7 درجه سانتیگراد همچنین دو شکاف بالاتر از نرمال.

حداکثر درجه حرارت در پاتیالا شد 36.5 درجه سانتیگراد است.

Chandigarh مشترک سرمایه هاریانا و پنجاب ثبت بالایی از 35.3 درجه سانتیگراد است.

در اوتار پرادش آگرا داغترین محل به عنوان آن را ثبت و حداکثر دمای 40 درجه سانتیگراد ملاقات اداره گفت.

دولت سرمایه لکنو ثبت حداکثر دمای 35.4 درجه سانتیگراد و حداقل 28.2 درجه سانتیگراد آن را گفت.

برخی از بخش هایی از دولت دریافت بارش.

گوراکپور ثبت حداکثر بارندگی در 34.1 mm و پس از 30.2 mm در جانسی, 19.4 میلیمتر در Churk در Sonbhadra منطقه و 3 میلی متر در سولتنپور آب و هوا, اداره گفت.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>