چه اتفاقی می افتد به MF سرمایه گذاری زمانی که یک سرمایه گذار می میرد بدون نامزدی هر کسی ؟ AMFI دستورالعمل

mutual fund, MF, nomination in MF, transmission of MF investment when there is no nominee, Association of Mutual Funds in India, AMFI, procedure of transmission of units to claimantsنامزدی اختیاری است در حالی که تقاضا برای سرمایه گذاری در صندوق های سرمایه گذاری (MF) طرح یا به تنهایی و یا به طور مشترک.

نامزدی اختیاری است در حالی که تقاضا برای سرمایه گذاری در صندوق های سرمایه گذاری (MF) طرح یا به تنهایی و یا به طور مشترک. یک فرد ممکن است درخواست برای تک برگزاری و یا حداکثر سه نفر ممکن است درخواست برای برگزاری مشترک و ممکن است انتخاب کنید برای معرفی هیچ کس و یا ممکن است انتخاب به معرفی حداکثر سه نفر است.

در مورد برگزاری مشترک نام دوم و یا سوم دارنده ممکن است حذف شده از برگ پس از دارنده(s) مرگ و یا برگزاری ممکن است منتقل می شود به دارندگان دیگر پس از مرگ اولین دارنده در صورت درخواست.

اخبار مرتبط

اما چه اتفاقی می افتد پس از مرگ تنها یک دارنده یا مشترک دارندگان در مورد آنها موفق به انتخاب هر کسی ؟

در این صورت فرد مذکور را از MF unitholder(s) و یا وارث قانونی و یا یکی از بستگان ممکن است ادعا می کنند که سرمایه گذاری پول است.

تا همه چیز را آسان در چنین مواردی ارتباط متقابل وجوه در هند (AMFI) صادر کرده است روش انتقال واحد به مدعی/s در مرگ تنها unitholder یا همه unitholders که در آن هیچ نامزدی ثبت شده است.

مدعی است به ارائه مدارک زیر:

من. انتقال فرم درخواست (فرم T3) برای انتقال واحد به مدعی
ii. گواهی فوت متوفی unitholder(ص) در اصل یا فتوکپی بموقع گواهی توسط یک دفتر اسناد رسمی و یا یک روزنامه افسر.,
iii. کپی از شناسنامه در مورد مدعی جزئی است.
iv. کپی از پان کارت مدعی / نگهبان (در صورتی که مدعی است یک جزئی).
v. KYC اذعان و یا KYC فرم مدعی / نگهبان (در صورتی که مدعی است یک جزئی)
vi. لغو چک با مدعی نام قبل از چاپ و یا کپی کردن از مدعی های اخیر بانکی/دفترچه حساب پس انداز (که بیش از 3 ماه).

اگر این انتقال مبلغ به تومان 2 لاخ –

یک. بانک گواهی امضای مدعی توسط مدیر بانک به عنوان در هر Annexure-Ia. در مورد مدعی است یک جزئی امضای نگهبان (به عنوان در هر حساب بانکی جزئی و یا حساب مشترک از جزئی با نگهبان) باید گواهی.
b. هر مناسب سند دال رابطه مدعی/s با مرحوم unitholder/s.
c. پیوند غرامت – به عنوان در هر Annexure-II به مبله شده توسط وارثان قانونی برای انتقال واحدهای بدون تولید وکیل.
ارائه شده است که در صورت قانونی وارث(ع)/مدعی(ع) است ارسال جانشینی یا گواهی انحصار وراثت خواهد شد و یا نامه ای از دولت در جایی که مدعی است به عنوان یک ذینفع استشهاد به عنوان در هر Annexure-III از چنین قانونی وارث/مدعی(ع) به تنهایی کافی خواهد بود; یعنی پیوند غرامت مورد نیاز نمی باشد.
d. فردی گواهی حسن به داده شده توسط هر یک از وارث قانونی طبق Annexure-III
e. NOC از دیگر وارثان قانونی طبق Annexure – IV که در آن قابل اجرا است.

اگر انتقال مقدار بیش از Rs 2 لاخ –

یک. امضای مدعی بموقع گواهی توسط یک دفتر اسناد رسمی و یا قضایی دادرس کلاس اول (JMFC) در فضای ارائه شده برای امضای گواهی در کننده آن خود را در زیر امضای مدعی. در مورد مدعی است یک جزئی امضای نگهبان (به عنوان در هر حساب بانکی جزئی و یا حساب مشترک از جزئی با نگهبان) باید گواهی.
b. فردی گواهی حسن داده می شود هر قانونی وارث هر Annexure-III
c. هر یکی از مدارک ذکر شده در زیر:
. Notarised کپی از Probated خواهد شد ؛
. جانشینی گواهی صادر شده توسط دادگاه صالح ،
. نامه از اداره یا حکم دادگاه در مورد رهبری جانشینی.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>