که تیم برای رسیدن به چین هفته آینده به پروب SARS-CoV-2 منبع

دهلی نو جولای 4

سازمان جهانی بهداشت است در نهایت به اعزام یک تیم به چین هفته آینده برای آماده سازی به منظور بررسی منبع SARS-CoV-2 ویروس مسئول Covid-19 بیماری همه گیر.

اعلام ساخته شده در اوایل این هفته آمد در میان اتهامات از برخی از محله های که این ویروس ممکن است سرچشمه گرفته و در یک آزمایشگاه در چین است.

“چه کسی گفته شده است که دانستن منبع این ویروس بسیار مهم است. آن علم است و سلامت. ما می توانیم مبارزه با ویروس بهتر است زمانی که ما می دانیم همه چیز در مورد ویروس از جمله چگونه آن آغاز شده است” که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در جلسه رسانه در ژوئن 29.

“ما خواهد شد ارسال یک تیم هفته آینده به چین برای آماده شدن برای که و ما امیدواریم که که منجر به درک چگونه این ویروس آغاز شده و آنچه ما می توانیم برای آینده آماده است. بنابراین ما در حال برنامه ریزی برای فرستادن یک تیم هفته آینده,” او گفت:.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و وزیر خارجه مایک Pompeo قبل از آن گفت که این ویروس ممکن است سرچشمه گرفته و در یک آزمایشگاه در چین است.

با هیچ شواهد ارائه شده به این گمانه زنی چین اتهامات را رد کرده است.

آن را در حال حاضر بیش از شش ماه از آنجا که دریافت این گزارش برای اولین بار از یک خوشه از موارد ذات الریه با علت ناشناخته در چین است.

یک رمان coronavirus داشت به علت بیماری در حال حاضر شناخته شده به عنوان Covid-19.

تا کنون بیش از 11 میلیون نفر در سراسر جهان به آزمایش مثبت برای این بیماری است که منجر به بیش از 5,25,000 مرگ و میر با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. IANS

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>