یک معلم برگزار معروف نژادپرستی ورزش در سال 1968. او هنوز هم در آن

شاید شما آنها دیده می شود.

در یک دانه دار کلیپ از سال 2001 الیوت با امضای او دور و برش مو سفید می شود به مانند یک بحث گرم با دانشجو زن در طول یک آموزشی ورزش در مورد نژاد پرستی که ناراحت و پریشان زن شروع به گریه و طوفان های خارج از کلاس درس.

“شما فقط اعمال آزادی است که هیچ یک از این افراد از رنگ داشته باشد” الیوت می گوید, دانشجو, sternly. “هنگامی که این افراد از رنگ خسته از نژادپرستی آنها فقط می توانید راه رفتن.”

و یا شاید شما را دیده ام 2018 تصویری از الیوت در یک میزگرد بحث نژاد پرستی با بازیگر و تهیه کننده Jada Pinkett Smith, Pinkett Smith, دختر بید و Pinkett Smith, مادر, آدرین Banfield-نوریس.

“من یک زن. من پژمرده, سیاه, شخص,” الیوت می گوید خیره کننده میزبان. “مردم من نقل مکان کرد به دور از خط استوا و این تنها دلیل من پوست سبک تر است.”

“وای” Pinkett Smith می گوید بازگشت. “من با شما!”

الیوت در حال حاضر 87 گفت: او شروع به آموزش در مورد نژاد پرستی در مارس 5, 1968 — روز بعد از Rev دکتر مارتین لوتر کینگ جونیور ترور شد.

در آن زمان او یک سوم درجه یک معلم در تمام سفید آیووا شهر Riceville و اخبار از پادشاه مرگ آنقدر شوکه شده و او است که او را دور انداخت طرح درس برای روز بعد و آمد تا با یکی از جدید است که وادار کردن کودکان به تجربه تعصب و تبعیض دست اول.

در آنچه در حال حاضر شناخته شده به عنوان “چشم آبی, چشم قهوه ای” ورزش او تقسیم کلاس خود به دو گروه بر اساس خودسرانه مشخصه: رنگ چشم. کسانی که با چشمان آبی بودند بهتر و دقیق تر و نسبت به کسانی که با چشم های قهوه ای, او به او گفت: دانش آموزان و در نتیجه آنها به عنوان قدرت پردازش بیشتر شبیه زنگ تفریح زمان و دسترسی به آب چشمه.

به سرعت پویا از اتاق منتقل شده است. “من به تماشای فوق العاده متفکر کودکان تبدیل به تند و زننده باطل تبعیض آمیز کمی دانش آموزان کلاس سوم,” او توضیح داد: در یک PBS, مستند در مورد کار خود را.

روز بعد او معکوس نقش. در حال حاضر قهوه ای چشم دانش آموزان برتر بود و قدرت پردازش و چشم آبی دانش آموزان پایین تر.

برای دهه الیوت تکرار ورزش در سراسر کشور از جمله در سال 1992 در اپرا وینفری نشان می دهد و او را شاهد بیشتر یا کمتر همان نتیجه: مردم عطف بر یکدیگر بر اساس رنگ چشم.

در حال حاضر به عنوان موج جدید تظاهرات می رسد در هر گوشه ای از ما, رسم, سفید بیشتر مردم نسبت به قبلی تظاهرات علیه نژادپرستی الیوت کار محوری در کانون توجه است.

و او را مریض و خسته از آن است.

“من در تلاش برای نگه داشتن مردم بگویید که چرا نژاد پرستی به توقف و نگه داشتن آنها را پرسیدن سوالات مشابه مانند ‘ما چگونه انجام این کار ؟’ و پس از آن همچنان به چشم پوشی از پاسخ او گفت:” در یک مصاحبه تلفنی.

“این باعث می شود من واقعا عصبانی که من شده است گفت: این چیزها برای 52 سال است.”

من با الیوت به بحث در مورد تداوم نژاد پرستی در امریکا و چه چیزهایی باید تکامل یافته از سال 1968 — اگر در همه.

مصاحبه شده و تغلیظ شده و ویرایش شده برای وضوح.

س: آیا افکار خود را در مورد آنچه اتفاق می افتد در این کشور تا این لحظه ؟

یک: آنچه من می خواهم به دانستن است که چرا شبکه های نمایش نگه دارید که تصویری از جورج فلوید و بیش از بیش و بیش از دوباره. چگونه جرات آنها انجام دهید ؟ وجود دارد باید جریمه برای هر یک از این شبکه ها که در حفظ و نشان دادن آن است. آیا آنها آن را نشان می دهد به طوری که مردم سفید را ببینید چقدر افتضاح است ؟ و یا انجام آنها آن را نشان می دهد به طوری که جوان سیاه پسران و مادران خود را متوجه خواهد شد چه چیزی می تواند اتفاق می افتد به آنها را?

آن است که نسبت به نقطه ای که در آن شبکه ها حتی متوجه این پیام است که آنها در حال ارسال به زنان و فرزندان خود را.

س: برای چند دهه گذشته شما انجام شده است ضد نژاد پرستی سخنرانی ها و کارگاه های آموزشی در سراسر کشور است. آیا شما متوجه یک تغییر در چگونه آنها دریافت شده است, بیش از سال است ؟

یک: من انجام شده است تمرین با بزرگسالان حدود 35 سال است. اما در چند سال گذشته من تنها شده است انجام سخنرانی در مورد آن چرا که ما در حال حاضر زندگی می کنند در یک وضعیت که در آن مردم خاموش کردن بلافاصله اگر آنها فکر می کنم آنها در حال رفتن به یادگیری چیزی ضد خود را به اعتقادات و من نمی خواهم به مرگ تهدید کنه. من خسته از دریافت تهدید به مرگ.

س: شما بوده ام به دریافت تهدید به مرگ?

A: بله. به تازگی از یک سال پیش من به یک سخنرانی در دانشگاهی در جنوب کالیفرنیا و دختر من بود وجود دارد و این بچه ها پشت سر او و سه مرد سفید — گفت: “شما نمی خواهم برای رفتن و فقط شوت او؟” و یکی دیگر گفت: “من می خواهم برای رفتن و ضرب و شتم و تجاوز به عنف ،

وقتی که دختر من گفت: امنیت فرد آن سه پسر پرید و فرار به خارج از ساختمان.

س: در مصاحبه اخیر خود با جیمی فالون شما آن را گفت شما را ورشکسته هنگامی که مردم می گویند “من نمی بینم سیاه و سفید و یا قهوه ای است.” شما میتوانید در چرا که باعث می شود شما عصبانی است ؟

یک: معلمان ایستادن در مقابل کلاس های درس و می گویند, “من نمی بینم مردم به عنوان سیاه و سفید و یا قهوه ای من فقط دیدن مردم است.” چه این معلمان هستند و در واقع گفته است که در آنها آزادی را به چشم پوشی از بزرگترین ارگان در بدن شما است.

تنها یک نژاد وجود دارد — نژاد بشر است. از آن زمان به بیش از ایده تعدادی از نژادها. همه ما از همان گونه فقط از رنگ های مختلف و متفاوت و اشکال مختلف و اندازه و جنس های مختلف.

وقتی کسی به من می گوید “من او” به من بگو که از پدر و مادر خود را از فضا آمد? آیا شما یک پدر و مادر که نیست یک انسان دارد ؟ شما در حال تلاش به من بگویید که پدر و مادر خود را از رنگ های مختلف, گروه, اما این بدان معنا نیست که وجود دارد دو مسابقه است.”

Q: بنابراین ما نباید colourblind?

یک: دیدن رنگ پوست, اما لازم نیست آن را به عنوان یک منفی یا مثبت — آن است که فقط خود واکنش بدن به محیط زیست طبیعی!

س: در کجا رشد می کنند و هنگامی که شما واقعا درک مشکل نژاد پرستی در این کشور ؟

یک: من مطرح شد در یک مزرعه در شرق آیوا. هنگامی که من به مدرسه رفتم شروع کردم به یادگیری استاندارد ابتدایی, برنامه درسی آن است که مردان سفید بود همه اختراع و کشف و civilising چرا که آنها آه-تا-برتر است. ما فقط در مورد صحبت نمی, نژاد, اما ما می دانستیم که ما باشه چون مهم نیست که چقدر فقیر بودند — و ما خاک فقیر راه — حداقل ما سفید است.

سپس من به کالج رفت و در اولین مطالعات اجتماعی آموزش و پرورش کلاس های استاد ایستاد در مقابل این گروه از دانش آموزان و گفت: “هنگامی که شما را به کلاس درس شما باید آموزش در مخالفت با آداب و رسوم محلی.”

و من فکر کردم که اشتباه است. اما من نمی شوی و هر چیزی می گویند. من آنچه را که مردم سفید پوست را در تمام طول روز هر روز: من رفت کنار.

Q: هنگامی که شما شروع به هل دادن به عقب ؟

یک: در 1950s, من و همسرم زندگی می کردند در واترلو آیووا و او انتقال به شهر دیگر. بنابراین ما تا به حال برای قرار دادن ما در خانه برای اجاره. من قرار دادن یک آگهی در روزنامه و کسی به نام بپرسید اگر ما اجاره به مردم از رنگ. من هنوز هم می تواند به یاد داشته باشید آنچه من: من فکر کردم که اگر ما اجاره به مردم از رنگ و سپس هنگامی که ما دوباره ما همسایه نمی خواهد صحبت می کنند به ما. بنابراین من گفت: “این همه سفید محله.” و آن شخص گفت: به لطف و آویزان است.

اما من بلافاصله متوجه آنچه که من انجام داده بود: من اجازه دهید پول خرید من اخلاق در آن لحظه. و من تصمیم گرفتم این هرگز دوباره اتفاق خواهد افتاد. من هرگز تا به حال قرار دادن پول بالا باشد. و من نیست و من نمی خواهد.

س: بسیاری از افراد در تلاش هستند تا به ارزیابی مجدد خود را تعصبات. بر اساس کار شما انجام داده ام چه می تواند سفید مردم در واقع به کمک در این لحظه ؟

یک: اول از همه شما باید به درک آنچه که من انجام کار سخت نیست. چه افرادی انجام کار سخت است. من پرداخت می شود برای کاری که من انجام دهد. آنها نمی پرداخت برای مصرف این مزخرفات هر روز آنها را به آن را. آنها نمی داوطلب برای آن است. از آن مجبور شد بر روی آنها.

و دوم سفید مردم باید برای جلوگیری اشاره به خود را به عنوان “متحدان” — به عنوان اگر ما می توانید آن را همه حق است. آنها نیاز به آموزش به دور از جهل و نادانی بود که ریخت و آنها را زمانی که آنها در مدرسه و متوجه است که آنها به این دلیل همه اینقدر عصبانی است.

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de