آدامز به پایان می رسد انتظار طولانی برای پرستاران با هدف برنده در برابر منچستر سیتی

آدامز امضا برای ساوتهمپتون از شهر بیرمنگام برای گزارش 15 میلیون پوند ($18.72 میلیون دلار) در ماه جولای سال 2019 و موفق به نمره قبلی خود را در 24 بازی لیگ برای این تیم است.

اما پس از Oleksandr Zinchenko دزدیدند توسط استوارت آرمسترانگ, Adams, کشف شهر را دروازه بان برزیلی Ederson دور خود خط و ضرب و شتم او با lofted رانندگی از بیش از 30 متر برای قرار دادن در صفحه اصلی سمت جلو در 16 دقیقه است.

دوم-شهرستان قرار داده شده که ضرب و شتم قهرمانان لیورپول 4-0 در آخرین تفرج در پاسخ با موجی از حملات و تا به حال 73% در اختیار داشتن و 24 عکس در هدف اما آمد تا در برابر اواسط جدول ساوتهمپتون را با الهام از دروازه بان الکس مک کارتی.

او را نجات داد یک درایو قدرتمند از Raheem Sterling هدف محدود هدر از David Silva-پس از Fernandinho زده post — و پس از آن نگه داشته Riyad Mahrez با پا خود را.

در حالی که هیچ یک از طرفین تا به حال بسیار در معرض خطر در این بازی هر دو جنگیدند امتیاز به عنوان اگر همه چیز بر روی خط.

پس از آن شهر را تشدید فشار و رونالدو در آورده کوین ده بروین و فیل Foden به عنوان او تلاش برای پیدا کردن یک راه را از طریق یک ساوتهمپتون طرف که به بازی با بدترین صفحه اصلی رکورد در لیگ برتر این فصل است.

اما پرستاران دفاع خوبی marshalled توسط مرکز نیمه جک Stephens و Jan Bednarek برگزار شد شرکت برای برنده شدن حرکت می کند که آنها را به محل 13th در جدول با 43 امتیاز از 33 بازی.

ساوتهمپتون مدیر رالف Hasenhuettl مورد ستایش قرار داد این پیروزی به عنوان تیم بهترین عملکرد خانه در زمان خود در باشگاه و آنان را آگاه از این فرصت به افشای Ederson.

“اگر شما یک دروازه بان بازی مانند او به عنوان یک libero, طبیعی است که او همیشه در هدف خود را. هدف ما این بود که بالينی و سریع در ذهن خود را و آن را باور نکردنی برای اولین بار لمس و هدف از Che,” او گفت:.

شهرستان باقی می ماند در 66 امتیاز 23 شناور از لیورپول و هشت روشن سوم قرار لستر سیتی. گواردیولا که در زمان بیش از Etihad در سال 2016 هرگز از دست سه فورا بازی های لیگ قبل از خود مدیریتی حرفه ای.

“ما واقعا خوب ساخته شده اما چند اشتباه در جعبه و مجازات کردم گفت:” اسپانیایی. “پس از آن ما زیادی ایجاد شده اما نمی توانستم نمره و کمی داستان فصل ما در لیگ برتر است. ما واقعا خوب است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>