امریکا هند را دوست دارد می گوید: ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

Donald Trump, US President, Narendra Modi, US 244th Independence Day, america, latest news on donald trump,world newsدر پاسخ به سلام از نخست وزیر محبوب سایت میکرو وبلاگ نویسی تهمت در صدای جیر جیر گفت: “با تشکر از شما دوست من. امریکا هند را دوست دارد!”(رویترز عکس)

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفته است که امریکا هند را دوست دارد به او تشکر کرد نارندرا نخست وزیر برای تبریک به او به مناسبت 244th روز استقلال ایالات متحده است. چهارم ژوئیه — همچنین شناخته شده به عنوان روز استقلال یا جولای 4th یک تعطیلات فدرال در ایالات متحده بزرگداشت انتشار اعلامیه استقلال از بریتانیا در سال 1776.

نخست وزیر مودی در شنبه تبریک گفت رئیس جمهور تهمت و مردم ما در این کشور 244th روز استقلال گفت: به عنوان بزرگترین دموکراسی “ما گرامی داشتن آزادی و انسانی و سازمانی است که این روز را جشن می گیرد”.

اخبار مرتبط

“تبریک به رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مردم ایالات متحده آمریکا در 244th روز استقلال ایالات متحده آمریکا” مودی توییتی. در پاسخ به سلام از نخست وزیر محبوب سایت میکرو وبلاگ نویسی تهمت در صدای جیر جیر گفت: “با تشکر از شما دوست من. امریکا هند را دوست دارد!”

توییتر ارز بین رهبران جهان قدیمی ترین و بزرگترین دموکراسی بودند استقبال مردم از هر دو کشور و رفت و آن ویروسی در رسانه های اجتماعی.

“جهان شاهد باور نکردنی پیوند و عشق بین رئیس جمهور تهمت و نخست وزیر مودی – امریکا و هند دو تا از بزرگترین دموکراسی های جهان” گفت: Al ماسون, co-صندلی مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی هندی-آمریکایی کمیته مالی.

“امریکا پر برکت برای شما نارندرا نخست وزیر هند به عنوان ارزش ما ، امریکا و هند – دو تا از بزرگترین دموکراسی در جهان! نعمت خدا را به شما به عنوان شما منجر به هند” محبوب خواننده آمریکایی مریم Millben توییتی.

“کودوس به رهبران این دو کشور برای حفاری چنین رابطه جامد است که می تواند آب و هوا هر طوفان,” او اضافه شده است. “هند را دوست دارد و امریکا بیش از حد ایم” یکی Gurdeep Singh.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>