Covid-19 تبلیغات: چگونه مارک های خیاطی ارتباطات پست مستند

Brand communications are geared towards supporting consumers in navigating their way through the post-pandemic world.نام تجاری ارتباطات بشود نسبت به حمایت از مصرف کنندگان در مرور راه خود را از طریق پست-همه گیر جهانی است.

به عنوان مصرف کنندگان از سرگیری تلاش برای پیدا کردن راه خود را به ‘طبیعی’ پست مستند با نام تجاری ارتباطات در حال حاضر بشود به سمت حمایت از مصرف کنندگان در مرور راه خود را از طریق این مرحله. در اینجا این است که چگونه برندها و آژانس های ارتباط شده اند در طول چند روز گذشته-

Ikea – صفحه اصلی درس

اخبار مرتبط

مبلمان خرده فروشی شرکت Ikea راه اندازی ‘خانه درس’ کمپین است که مذاکرات در مورد درس جدید است که مردم آموخته در مستند – از اتصال در حالت عادی با بهره گیری از یک شب در به در نظر گرفتن زمان برای یادگیری چیزهای جدید مانند redecorating و پروژه های DIY, فیلم برجسته فعالیت های مختلف مردم هرگز آموخته شده در طول ‘عادی’بار.

مک دونالد – گرسنه خانه

به منظور تشویق مردم به ماندن در انتخاب نام تجاری خدمات تحویل مک دونالد همراه با لئو برنت راه اندازی یکپارچه کمپین ‘گرسنه خانه’ برجسته نیاز به #StayHome اما نه گرسنه به خصوص در میان این زمان زمانی که اجتماعی فاصله همچنان نیاز به ساعت.

گتی ایماژ – خداحافظی به دست

در آن کمپین جدید گتی ایماژ همراه با شبکه آژانس Jung von Matt بحث در مورد از دست دادن عادت دادن به صرفه جویی در زندگی می کند. به عنوان مصرف کنندگان وارد روال عادی خود پست مستند مبارزات مردم را به سقوط نمی کند به الگوهای قدیمی به طور ناگهانی و محافظت از خود و دیگران را از خطر ابتلا به عفونت.

ICICI Lombard- #RestartRight

به عنوان مصرف کنندگان بازگشت به کار خود را پس از نزدیک به سه ماه از مستند, ICICI همراه با Ogilvy راه اندازی یک کمپین جدید است که ترغیب مردم به “راه اندازی مجدد” زندگی خود را پست همه گیر در ‘Right’ راه است. در همان زمان آن ارتباط خود را به تصویب جديد ‘عادی’ و ارتقاء سلامت خود و راه حل های بیمه است که چین به حالت عادی.

خط مقدم کارگران مشاوره پروژه – کمک به بخشی از آن

به عنوان خط مقدم کارگران همچنان به موضع قوی در میان همه گیر مقدم کارگران مشاوره پروژه همراه با TBWA بحث در مورد غم و اندوه و سردرگمی و اضطراب و خستگی ناتوانی و ترس است که این کارگران تحت شده اند در چند روز گذشته. از طریق کمپین های برجسته سازمان حمایت مورد نیاز برای خط مقدم کارگران برای سلامت روان و مشاوره.

منبع: تبلیغات جهان

دفعات بازدید: همچنین: Facebook, تبلیغات, تحریم: این وزش باد به سمت شرق ؟

Follow us on Twitter, Instagram, LinkedIn, Facebook

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

BrandWagon در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین نام تجاری اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>