دهلی LG آنیل Baijal افتتاح جهان ‘بزرگترین’ COVID مرکز مراقبت از

این مرکز از 1700 فوت طول 700 پا گسترده ای تقریبا به اندازه 20 در زمینه فوتبال و 200 محوطه با 50 تخت در هر. (ANI عکس)

دهلی معاون فرماندار آنیل Baijal افتتاح 10,000-تخت سردار پاتل COVID مرکز مراقبت از این “بزرگترین” در نوع خود در جهان در رادا Soami سات Beas در اینجا در روز یکشنبه. مرکز راه اندازی شده است در چهترپور برای درمان خفیف و بدون علامت coronavirus بیماران. آن را نیز به عنوان یک مرکز درمان برای کسانی که بدون علامت هستند اما نمی توانیم خانه انزوا.

این مرکز از 1700 فوت طول 700 پا گسترده ای تقریبا به اندازه 20 در زمینه فوتبال و 200 محوطه با 50 تخت در هر. مقامات می گویند آن است که بزرگترین در نوع خود در جهان است.

اخبار مرتبط

همچنین به عنوان خوانده شده| بررسی Coronavirus آخرین به روز رسانی در اینجا:

در حالی که دولت دهلی نو ارائه پشتیبانی اداری هند و تبت پلیس مرزی (ITBP) خواهد بود آژانس گره عامل مرکز. داوطلبان از فرقه مذهبی از رادا Soami Beas نیز کمک خواهد کرد که اجرای این مرکز است.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>