DRDO می توانید تولید 25,000 هواکش هر ماه و صادرات بیش از حد: رئیس G Satheesh ردی

DRDO نیز تصمیم گرفته است به نام COVID بخش در این مرکز پس از سربازان ارتش هند. تصویر: ANI

مبارزه با کروناویروس: در زمانی که هند شده است وضعیتی وخیم تحت Coronavirus همه گیر و رئیس سازمان دفاع از تحقیقات و توسعه سازمان (DRDO) G Satheesh ردی امروز گفت: تولید حدود 70 ساخته شده در هند محصولات به مبارزه رمان Coronavirus خبرگزاری ANI توییتی. ردی در ادامه گفت که DRDO می توانید تولید 25,000 هواکش هر ماه اگر مورد نیاز است. او همچنین گفت که این سازمان آماده است تا صادرات این فن نیز هست.

در این بیانیه آمده است در زمانی که DRDO ایجاد کرده است به طور موقت 1000-تخت COVID بیمارستان که متشکل از 250 تخت ICU در دهلی اردوگاه منطقه است. تاسیسات ساخته شده با کمک تاتا و پسران در 11 روز در نیروی هوایی زمین در نزدیکی فرودگاه IGI در دهلی نو و تنظیم شده بود که توسط نیروهای مسلح, خدمات پزشکی, PTI گزارش شده است. این مرکز همچنین انتظار می رود به طور کامل تهویه مطبوع.

اخبار مرتبط

ردی گفت: آنی که در بیمارستان است و در حال حاضر مجهز به تمام امکانات برای Coronavirus بیماران و درمان آنها را رایگان از هزینه. خدمات ارائه خواهد شد 24×7 توسط پرسنل ارتش در این منطقه است. بیمارستان ساخته شده توسط تسطیح و پاکسازی زباله آزادسازی زمین.

این مرکز افتتاح شد و در روز یکشنبه توسط اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه و وزیر دفاع Rajnath Singh کنار دهلی وزیر, Arvind Kejriwal, اتحادیه, وزیر بهداشت Dr Harsh Vardhan و DRDO رئیس G Satheesh ردی. صفحه اصلی وزیر گفت PM نارندرا متعهد به کمک به مردم زندگی در دهلی نو در یک زمان هنگامی که تعدادی از COVID-19 مورد بوده است افزایش در هر روز است.

در ضمن DRDO نیز تصمیم گرفته است به نام COVID بخش در این مرکز پس از سربازان ارتش هند که از دست داده اند جان خود را در درگیری میان هند و چینی سربازان در Galwan دره. با توجه به سازمان در حدود 2000 هند و تبت پلیس مرزی (ITBP) و همچنین به عنوان مرکزی مسلح نیروی انتظامی (CAPF) پرسنل (از جمله پزشکان) شده است کارگردانی برای مدیریت عملیات در این بیمارستان است.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de