آقایان کنترل که ریش

“من فکر می کنم این برای مردم مهم است متوجه باشید که یک ریش اتحاد حفظ شود در غیر این صورت آن مضحک به نظر می رسد” گفت: Michael Gieseke, 40, پیتسبورگ که حتی نمی تواند وضعیت خود را در قرنطینه به عنوان بخشی از توافق با سه پسر خود به موهای خود را. “من نمی دانم که من تا به حال اراده به انجام این کار اگر من تا به حال به بیرون رفتن در ملاء عام.”

خوشبختانه پیتسبورگ شروع بازگشایی در زمان Gieseke رئیس امور دانشجویی در نقطه پارک دانشگاه به کوتاه کردن مو قبل از (مجازی) هیئت امنا نشست اما ریش-نظافت او تا به حال به انجام خود را. پس از همه, به تازگی بازگشایی آرایشگر مغازه ها در بسیاری از ایالت ها از جمله نیویورک دیگر می تواند ارائه دهد ریش سبك (یا حوله داغ shaves) به دلیل نیاز است که مشتریان پوشیدن ماسک.

پس چه ریش تازه وارد به انجام دهید ؟ شما فقط می تواند آن را اصلاح همه خاموش. اما اگر شما می خواهید به نگه داشتن شما — و آن را قابل ارائه — در اینجا چگونه است.

اجازه دهید پاسخ این ماسک سوال.

ریش می تواند به جلوگیری از N95 ماسک از آب بندی به درستی اما “داشتن ریش بعید است که برای ایجاد یک تفاوت بزرگ” در حفاظت ارائه شده توسط پارچه ماسک و دیگر پوشش صورت Dr John Swartzberg, یک متخصص بیماری های عفونی و بالینی استاد بازنشسته در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی در دانشکده بهداشت عمومی نوشت: در یک ایمیل. (پارچه ماسک, گفت, نیز فرسوده بیشتر برای محافظت از مردم دیگر از شما.) و نه Swartzberg آگاه از هر گونه خطر بیشتری از coronavirus انتقال با ریش. “من واقعا رسیدن به پیدا کردن یک نظری خطر,” او نوشت.

همانطور که برای چه ماسک را انتخاب کنید, الکس Brenard که هر دو ریش و کار است که نیاز به او را به پوشیدن ماسک در تمام طول روز پیدا کرده است که یکی با گوش حلقه راحت تر از یک است که روابط در پشت. “من فکر می کنم دلیل آن استوار ریش به جای متخصص ماموگرافی آن را به شدت” گفت: Brenard مدیر فیلادلفیا پایگاه نابینایان آرایشگر زنجیره ای.

باید بماند یا برود ؟

اگر شما هنوز هم در حصار در مورد نگه داشتن ریش در نظر بگیرید: متخصصین پوست در واقع تشویق رشد آنها را به صورت مردان با مو فرفری (از جمله مردان سیاه و کسانی که از خاورمیانه تبار) چرا که آنها تمایل به حل مشکل pseudofolliculitis barbae معروف فرورفته است که اغلب از اصلاح. “برو در مردان رشد همه گیر ریش!,” گفت: دکتر مونا Gohara یک دانشیار استاد بالینی پوست در دانشکده پزشکی دانشگاه ییل. “من شرط می بندم همه کسانی که موهای فرورفته رفته است.” (اگر آنها نمی, او توصیه می کند دست انداز روشن از فردریک بنیامین.)

مراقبت از پوست شما.

اولین قدم در مراقبت از ریش است که در واقع مراقبت از پوست, چیزی متخصصین پوست و آرایشگران می گویند بیش از حد بسیاری از مردان جست و خیز. “در زیر ریش مانند فراموش زمین” Gohara گفت. سهل انگاری در مراقبت از پوست می توانید یک نگاه ریش ژولیده — و آن را نیز بدان معنی است که شما می توانید به پایان رسید تا نیاز به تعمیر نیمی از صورت خود را اگر شما تصمیم به اصلاح.

لایه برداری — چیزی است که اصلاح خواهد به طور معمول مراقبت از کلیدی است زیرا هر دو کمک می کند تا مو رشد کند و rids پوست شوره خاک و نفت که ریش می توانید جمع آوری. اسکات McMahan یک hairstylist و groomer که مشتریان شامل Josh Brolin دوست دارد به پوسته پوسته شدن با شستن ریش خود را دو تا سه بار در هفته با شامپو شوره سر است که سالیسیلیک اسید مشترک لایه بردار پوست صورت با مواد تشکیل دهنده. (McMahan را پوشیده است و یک ریش برای بیش از 30 سال است.)

پس از شما درخواست نظافت محصول با استفاده از یک شانه یا برس به سبک ریش. “شما می توانید نوع از آموزش به حرکت در راه شما می خواهید آن را به حرکت می کند و آن را به خوبی نگهداری می شود گفت:” جرمی Heiser آموزش و آموزش و پرورش اجرایی برای مراقبت از پوست با نام تجاری kiehl’s است که پوشیده ریش برای سال. “شما لازم نیست به این بابا نوئل ریش.”

شما نیاز به ابزار تجارت.

برای اصلاح ریش خود را, سرمایه گذاری در برخی از کلیپرز مو — ترجیحا آنهایی که با تنظیم اهرم و کلیپ سپاه پاسداران — و یک جفت از مو-قیچی برش که باید اشاره کرد نکته برای کاهش دقیق. (این لازم نیست به گران قیمت شما می توانید پیدا کردن آنهایی که بزرگ آنلاین برای $20 یا کمتر در هر کدام, گفت:, Craig whitely نگران نباشید ، یک آرایشگر در لس آنجلس است.) کلیپرز برای برش بسیاری از مو یکنواخت; قیچی هستند برای ریز تنظیم (مانند موها و درشت موهای خاکستری). کسل کننده تیغه می تواند به جلو و یا گرفتن مو; در خرج کردن شما می توانید تیز مال شما از طریق برش های سنگین فویل آلومینیوم گفت: McMahan که آموخته به مدبر باشد در حالی که در multicontinent تورهای تبلیغاتی با Backstreet Boys در اوج.

هنگامی که برش گمراه در کنار دیگر — شما می توانید برش بیشتر اما شما نمی توانید مو پشت در. موی فرفری, ممکن است نیاز به برخی از بازی در اطراف با نگهبانان دلیل آن نیست یونیفرم ظهر و احتمالا فر متفاوت در یک طرف دیگر. برای دریافت حتی یک خط whitely نگران نباشید ، مشتریان در حال حاضر در حال انجام کار خود را نظافت کرده اند تا به حال نتایج خوبی را با برش های بادی, یک نوع حاکم برای ریش ($8.99 و بالاتر). “این می تواند به یک نجیب زاده بسیار نزدیک به آرایشگر-سطح هشیاری در ظاهر” او گفت:.

بزرگ به یک تازه کار ریش داماد کارشناسان توافق کردند که یقه. اگر آن را بیش از حد بالا “وجود دارد هیچ راه دیگری برای توصیف آن — خود را در صورت و فک نگاه بیش از حد پر سر خود را به نظر می رسد بزرگ و گردن خود را به نظر می رسد بیش از حد طولانی” whitely نگران نباشید ، گفت:. بیش از حد پایین و شما می توانید نگاه “مثل یک گرگ” Brenard گفت. در حالت ایده آل, ریش باید در پایان در مورد یک انگشت بالاتر از خود آدم اپل, او گفت:.

اگر این همه برای تلفن های موبایل از روی حیله و تزویر قلب را. اگر شما به اشتباه شما می توانید همیشه آن را اصلاح کردن.

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de