هند هنوز هم یک دستبند به غول: بی طرفانه تشخیص مشکلات مختلف فاکتورها باعث ایجاد پلاک اقتصاد هند

A file photo of a protest by PMC Bank account holders outside the RBI office in Mumbai (Express Photo)یک فایل عکس از اعتراض توسط PMC بانک دارندگان حساب در خارج از RBI در بمبئی (اکسپرس عکس)

آن است که همیشه جالب به خواندن یک کتاب در مورد چگونه اقتصاد هند است که درک شده از خارج به عنوان سرخپوستان تمایل به قطعی slants هنگام نوشتن به عنوان وجود دارد ناخودآگاه تعصبات بسته به شیب به ایدئولوژی احزاب سیاسی مختلف. اما Dev Kar, در کتاب خود, هند, هنوز هم یک دستبند به غول می دهد و نه بی طرفانه نظر در تکامل اقتصاد ما و راه پیش رو.

خود زمین است که حکومت نتوانسته است در هند علیرغم مختلف اصلاحات در آورده توسط دولت بعد از سال 2014. او در اینجا نقل قول گسترده از بانک جهانی حکمرانی شاخص نشان می دهد که همه چیز تغییر نکرده است به همین دلیل کمی وجود دارد که پیشرفت در سطح زمین است. چه می توانید از این کلی نمایشگاه است که حکمرانی خوب است که یک شرط لازم را در مورد رشد سریع که مسائل از گونه های در حال ظهور اقتصاد به خصوص با مردم به اندازه خودمان آن نیز می رود با با کیفیت نسبتا پایین زندگی در ایالات متحده ،

اخبار مرتبط

او قرار می دهد در جدول کاملا رک و پوست کنده چه همه ما می دانیم. وجود فساد گسترده در اقتصاد سیاسی و کلاهبرداری های مختلف است که مخدوش کشور تصویر تغییر نکرده اساسی شخصیت از رفتن در مورد انجام کسب و کار ما. به نظر می رسد هیچ مجازات برای کلاهبرداری مالی و کل سری از مخابرات زغال سنگ, سنگ آهن, کلاهبرداری در نهایت نمی آورد به کتاب هر یک از عاملان. VIP فرهنگ حتی امروز شایع است و به بخشی از دولت است که به عنوان تفسیر داشتن به ارث برده حق را به برتر زندگی. حتی اگر وجود دارد بسیاری از صحبت در مورد کاهش استفاده از پول سیاه وقتی که می آید به انتخابات هنوز هم وجود دارد یک مورد برای پول و قدرت در حال رانندگی نیروی. در واقع رابطه بين عضله و قدرت پول تضمین می کند که احزاب آمده است که به قدرت باید شامل این دلالان قدرت در نخبگان به عنوان یک نوع پاداش است.

در حالی که این چیزی است که سخت به کرک, Kar همچنین مذاکرات در مورد چگونه نهادی بخش دهکدهای از دست داد استقلال خود را در حالی که تلاش برای یا مجبور به راحتي با نخبگان حاکم. ابتکارات شده است متنبه توسط دیوان عالی کشور و عاملان شورش هرگز به عنوان فرآیندهای طولانی و پیچیده به حدی است که حافظه انسان دارای محدودیت های آن برای اتهام به ماندن بگیرید. این است که چگونه رابطه بین این جنایتکاران و سیاستمداران می شود همزیستی. پاناما مقالات در معرض تعداد زیادی از این موارد اما scamsters کردم دور در همه زمان ها تقریبا به عنوان بخشی از روال.

جالب است که نویسنده نیز مذاکرات چگونه استقلال RBI آمده است در زیر ابر از اواخر و جنجال بر سر انتقال ذخایر دریافت کند اشاره کرد. او استدلال می کند بیشتر شبیه به آنچه اتفاق می افتد در سطح فدرال رزرو که در آن وجود دارد کمتر از مداخله دولت و قرار ملاقات ها و tenures سیستم ایمنی هستند به هر گونه تهدید احتمالی از اخراج. خواننده در اینجا قطعا طرف با نویسنده در این نقطه است.

علاوه بر اقتصاد سیاسی Kar نیز طول می کشد که خواننده را از طریق دیگر مسائل اقتصادی و اجتماعی که دستبند به کشور است. در اینجا ما خواهد بود آشنایی با داده ها و همچنین به عنوان استدلال هنگامی که نویسنده در مورد سطح پایین بهداشت و درمان در کشور به عنوان تمرکز است که به ندرت در پایین هرم که در آن سیاسی صداهای پایان گاه به گاه پولی نقل و انتقالات به خصوص در زمان انتخابات.

همان نگه می دارد برای سطح آموزش و پرورش و با کیفیت از اکثریت که می تواند تبدیل به یک تهدید با توجه به ساختار جمعیتی است که ما انجام. به طور مشابه, موضوع فقر و نابرابری را می توان مورد بحث با شماره های مختلف و مطالعات.

اما در پایان روز این درست است که هر دو آنها تبدیل شده اند eyesores است که در راه توسعه کشور است.

بنابراین اقتصاد هند هرگز کاملا رسیدن به قد و قامت از آنچه بودند به نام شرق آسیا ببر وجود دارد به عنوان بسیاری از دور به تحت پوشش هر دو از نظر بالا بردن سطح حکومت و کیفیت زندگی است. این است که باید در بالای دستور کار است که برای ترجمه به عمل است. نویسنده سپاسگزار از اقدامات انجام شده توسط دولت بی جی پی در Aadhaar, UDAY را در هند Swachh بهارات ، واضح است که آنها باید با استقامت و به سطح دیگری گرفته شده به طوری که کیفیت زندگی را بهبود می بخشد و برای کسانی که در پایین. این نیاز به حتی قوی تر از حکومت است که از بالا می آیند.

این کتاب کاملا متعادل و نمی توان ایراد گرفت که آشکارا انتقادی وجود دارد به عنوان بسیاری از اطلاعات و تحقیقات به عقب اظهارات ساخته شده است. با آوردن به جلو اداره استاندارد آن حلقه زنگ هشدار برای دولت و exhorts آن را تغییر دهید. ريشه ضعف از سطح پایین اجتماعی و شاخص های اقتصادی را نباید نادیده گرفت که ما به طور معمول تمایل به براق بیش از ماکرو اعداد مانند رشد تولید ناخالص داخلی و انجام دور توسط شرکت, کلیشه, ‘سریع ترین رشد اقتصاد’. آن است که آشکارا زمان تحویل و امیدوارم سیاستگذاران باید درس از این کتاب است.

مادان Sabnavis است اقتصاددان ارشد مراقبت رتبه بندی

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>