زندگی در معاون ریاست جمهوری کوتاه

این تجربه جو بایدن همه به خوبی می داند از وقت خود را در, معاون ریاست جمهوری, لیست کوتاه از 12 سال پیش.

بسیار مورد بایدن خود را در جستجو برای یک همسر در حال اجرا بوده و غیر متعارف. او علنا mused در مورد معیارهای خود را. او با توجه به نه مردان. مهمتر از همه انتخاب خود می تواند مهم ترین در سال: در 77 بایدن در گفت و دیدگاه های خود را به عنوان یک “گذار نامزد.” Left unsaid: معاون رئیس جمهور به خوبی می تواند در نهایت اینکه رئیس جمهور بعدی.

در عین حال تا آنجا که بایدن این روند منحصر به فرد است خطوط آن آشنا هستند. اواخر ماه گذشته گفت: یک ایستگاه تلویزیونی محلی است که مبارزات انتخاباتی خود را آغاز کرده بود “انجام چک های پس زمینه” — آخرین نشانه آن است که او در حال حرکت به سمت یک لیست کوتاه از نامزدها.

اگر تاریخ راهنمای بایدن بالا مدعی باید انتظار می رود به ارائه خود را به یک فرایند است که جانبازان شبیه به یک سری از گرافیک های پزشکی است. زاید? شاید. اما خوب گاهی اوقات که معاون ریاست جمهوری ،

“آنها در واقع در حال از هم پاشیدن تمام زندگی خود را گفت:” کاتلین وزیر سابق دموکرات فرماندار کانزاس که همراه با بایدن شد بررسی گسترده توسط کمپین اوباما در سال 2008. “آن را به عنوان نفوذی و کاوش به عنوان هر چیزی من تا کنون بوده است از طریق و یا خواهد امیدواریم همیشه رفتن را از طریق دوباره.”

اوان Bayh سابق سناتور دموکرات از ایندیانا و تکرار معاون ریاست جمهوری شرکت کننده تا حدودی معروف در مقایسه با پروسه بررسی برای کولونوسکوپی — “مگر آنها با استفاده از تلسکوپ هابل بر شما.”

در واقع زمانی که باراک اوباما بایدن در ژوئن 2008 به درخواست اجازه دسترسی به دامپزشک او بایدن در ابتدا گفت: هیچ. در نهایت او نوشت در سال 2017 خاطرات “من حاضر به رفتن را از طریق بررسی روند اما نه با تعداد زیادی از شور و شوق.”

وزیر گفت: اوباما تا به حال نام او در زمانی در یک هتل برای یک جلسه. مانند بایدن او تلاش برای متقاعد کردن او را به دامپزشک خود را. “من صرف کمی از زمان گفتن او به همین دلیل بود که یک ایده وحشتناک” او به یاد می آورد. او مصمم: یک عضو خود را بررسی تیم منتظر بود به صحبت با او در یک اتاق در طبقه پایین.

یکی از قوانین اصلی از روند پنهان کاری و تقریبا هر کس اطاعت کند. بیشترین پتانسیل در حال اجرا آمپول صحبت نمی کنم در مورد جستجو در صورتی که تصدیق آنها در حال بررسی در همه. باب Kerrey سابق نبراسکا سناتور بود که تایید توسط بیل کلینتون در سال 1992 گفت: او پرواز در یک هواپیمای خصوصی به فرماندار عمارت در لیتل راک آرکانزاس برای یک جلسه تقریبا هیچ کس می دانم که در آن او بود.

کاندیداهای ریاست جمهوری در نظر گرفتن بسیاری از عوامل هنگامی که انتخاب خود را در حال اجرا ميباشد. آنها همیشه سیاسی است. Kerrey مثلا گفت که او مشکوک در اوایل او نبود ، برای یک, او ازدواج نکرده بود و او نگران است که نوری در یک عکس خواهد بود.

“شما نیاز به بیل و هیلاری و کسی و کسی” Kerrey گفت. “شما نمی خواهید بیل و هیلاری و باب.”

بررسی روش های تبدیل شده اند به طور فزاینده ای دقیق در بخشی به دلیل مبارزات با احتیاط از آنچه اتفاق می افتد اگر جزئیات نادیده گرفته شده است. اخیرا در دسترس بودن به طور بالقوه متهم اطلاعات در اینترنت ساخته شده است که بررسی صلاحیت ضروری به نظر می رسد بیشتر از همیشه تا مبادا کسی حفاری تا یک شگفتی است. (البته در انتخابات ریاست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داد که رای دهندگان ممکن است همچنین شانه کردن آنچه که ممکن است یک بار رد صلاحیت شده اند اطلاعات است.)

تیم Pawlenty سابق مینه سوتا, فرماندار, به یاد می آورد تکاپوی با همسرش مریم در سال 2008 به ارائه تمام اطلاعات جان مک کین درخواست به عنوان بخشی از خود را بررسی.

“در یک نقطه در طول فرآیند کل ما اتاق پوشیده شده بود با اسناد و مدارک به عنوان مری و من آنها را سازماندهی تایپ کردن پاسخ به طولانی پرسشنامه و سازماندهی آن همه را به 3 حلقه کلاسور او گفت:” در ایمیل. آنها در آنجا ماند تا در اواخر و subsisted در پیتزا به عنوان آنها شتافت و به دیدار با کمپین مهلت.

جولین کاسترو که هیلاری کلینتون بررسی گسترده در سال 2016 گفت: مبارزات انتخاباتی خود را به او داده بود یک نظرسنجی به دنبال پاسخ به بیش از 120 سوال در مورد شخصی و سیاسی و مالی تاریخ است.

در یک نقطه در طول مصاحبه به بیش از پاسخ یکی از پرسشنامه خال خال کاسترو تلفن همراه. چه طور پیدا کردن او پرسید: اگر او را به کاسترو تلفن و از طریق آن در حال حاضر ؟ (بدون کاسترو نه ارائه پاسخ به نیویورک تایمز.)

“شما تشخیص گرانش از این روند,” او گفت:. “اما هنوز این تریلر جاسوسی, cloak-and-dagger جنبه به آن همه است.”

با جهانی همه گیر sidelining خیلی از بایدن را در شخص ریاست جمهوری, مبارزات انتخاباتی خود را veepstakes تبدیل به یک خوش آمدید رجعت به حالت عادی پست اصلی فعالیت های سیاسی ،

در حال حاضر یکی از بایدن بالا رقیب سناتور. ctq از مینه سوتا به طور رسمی خارج از مشاجره. در مصاحبه با MSNBC ماه گذشته او با اشاره به تماس برای عدالت نژادی که جاروب کشور پس از مرگ جورج فلوید در دست مینیاپولیس پلیس گفت: او معتقد بود “این است که یک لحظه به قرار دادن یک زن از رنگ که بلیط.”

Faux عفت نیز بخشی از بازی: هر کس که نام او در لیست تقریبا همیشه اعلام خود مفتخر فقط به فکر در همه. زمانی که سناتور. کاترین کورتز متن ترانه مست و نوادا گفت: ممکن است او در خروج از توجه او گفت که آن را “یک افتخار در نظر گرفته شود” اما که او می خواست برای حفظ تمرکز بر روی صفحه اصلی دولت است.

یک بررسی مختصر از لیست نام ها در طول سال نشان می دهد برخی از چندساله شرکت کنندگان است. Pawlenty مثلا شد مورد تایید شده توسط هر دو مک کین و میت رامنی. Bayh شد به طور جدی در نظر گرفته شده توسط ال گور و اوباما.

بایدن نیز در زمان ذکر شده برخی از نام آشنا از جمله بهداشت ، جین شاهین از نیوهمشایر بود که در یکی از گور نهایی. (شاهین با این حال بنا به گزارش ها گفته بایدن او علاقه مند بود در خدمت به عنوان معاون رئیس جمهور است.) اما تعهد خود را به انتخاب یک زن به حذف بیشتر از حد معمول نام از مشاجره.

اوباما به نام بایدن به او بگویید او بدست این کار به عنوان بایدن منتظر بود در دفتر یک دندانپزشک در حالی که همسرش جیل شد داشتن یک کانال ریشه. با وجود بایدن با بی میلی فقط هفته قبل او خوشحال شد. “من پذیرش بدون تردید می شود.” “این احساس خوب به می گویند بله.”

اما آن را به عنوان اغلب می کند این فرایند برای بسیاری از بایدن چشم انداز به احتمال زیاد در پایان ناامیدی — و احتمالا برخی از کمک.

جیمز Stavridis بازنشسته دریاسالار بود که تایید توسط هیلاری کلینتون در مبارزات انتخاباتی گفت: آن را به حال شده است به طوری سرزده و مرموز است که او به شوخی گفت: دوست سابق سیا, سخنگوی لایحه هارلو گفت امیدوار است که او واقعا از ارائه اطلاعات به کلینتون در مبارزات انتخاباتی و نه اطلاعاتی روسیه.

زمانی که او بود نه انتخاب او و هارلو تصمیم به نوشتن یک “رمان طنز در مورد روسها نفوذ ایالات متحده در معاونت فرآیند انتخاب شده است.” در این طرح به صورت کتاب به نام “Veepstakes” آنها توصیف تن به عنوان “سبک نگارش یک ‘سرگرمی’ a la کریس باکلی یا Elmore Leonard.”

پیشنهاد شد و به طور گسترده ای رد Stavridis گفت. قضیه خیلی غیر محتمل.

کاسترو استادانی به حال نا امید زمانی که هیلاری کلینتون در نهایت انتخاب سناتور. Tim Kaine ویرجینیا گفت خوشحالم که همه از آن حدس و گمان بود.”

تجربه نیز با غیر منتظره بهره مند شوند. به عنوان بخشی از بررسی صلاحیت کاسترو تا به حال به یک آزمایش خون او را مجبور به مقابله با ترس او harboured از آنجا که او یک کودک خردسال.

“بهترین چیزی بود که من تا به حال به بیش از, که از ترس,” او گفت:. “قطعا آن نیست که من این کار را کردم چون من نیست.”

© 2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>