بازیابی در ژوئن: E-راه صورتحساب خروش در نزدیکی قبل از Covid سطح

یک e-راه لایحه مورد نیاز است تولید شده توسط یک ثبت نام GST مالیات دهندگان زمانی که کالا منتقل بین دولت اگر ارزش این محموله بیش از 50,000 تومان.

در 4.27 کرور e-راه صورتحساب ایجاد شده در ماه ژوئن نشان می دهد فعالیت های کسب و کار ممکن است به قبل از مستند زمانی که سطح متوسط بود 5.3 کرور روپیه در هر ماه.متوسط ارزش محموله در ماه ژوئن بود `12.4 لاخ کرور یک سایه کوچکتر از قبل از Covid-19 متوسط 15 تومان لاخ کرور روپیه در هر ماه.

در ماه ژوئن تعداد اسکناس تولید شده شتاب در هر هفته. این انعکاس در 18.3 لاخ فرم های تولید شده در ژوئن 30 برابر ارزش محموله از 54,500 تومان کرور روپیه — هر دو در حال بالاترین تک-بعد اعداد از آنجا که مستند به اجرا گذاشته شد. در ژوئن 7, تنها 5.8 لاخ e-راه صورتحساب ایجاد شد که پایین ترین سطح در ماه است.

اخبار مرتبط

یک e-راه لایحه مورد نیاز است تولید شده توسط یک ثبت نام GST مالیات دهندگان زمانی که کالا منتقل بین دولت اگر ارزش این محموله بیش از 50,000 تومان. برای داخل دولت جنبش محدودیت های ایالتی به ایالت متفاوت است.

“E-راه لایحه نسل داده ها یکی از شاخص های برجسته از فعالیت های اقتصادی دیده است فوق العاده بازیابی در طول باز کردن 1.0. E-راه لایحه نسل استفاده می شود که به حدود 20 lakh یک روز در زمان به طور منظم به حال به شدت پایین آمده پس از اجرای مستند” GSTN گفت: در یک نسخه. آن اضافه شده مارس تا به حال شاهد شدیدترین سقوط در e-راه لایحه نسل غوطه وری پایین در حدود 0.50 لاخ در 25 مارس به پایین ترین رقم در اولین روز از سراسر کشور مستند. یک ماه در ماه مقایسه نشان می دهد آوریل شاهد تیز و شیب به عنوان اعداد رسیده 84.5 lakhs E-راه صورتحساب برای کل ارزش `3.9 لاخ کرور. “داده substantiates که اقتصاد هند جمع آوری شده است و با سرعت در جابجایی کالا بازگشت به قبل از مستند سطوح و کالا و خدمات مالیات (GST) مجموعه افزایش به شدت” GSTN گفت.

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>