کره جنوبی گزارش 60-plus Covid-19 بيمار (8 در چین

سئول, جولای 5

کره جنوبی ثبت کرده است 60-plus Covid-19 موارد برای سومین روز متوالی به عنوان ویروس گسترش فراتر از بیشتر سئول منطقه است.

کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: آن را تایید کرده است 61 موارد اضافی آوردن ملی در مجموع به 13,091. آن را می گوید مرگ و میر همان باقی می ماند در 283.

آژانس می گوید: 43 به تازگی موارد گزارش شده بودند به صورت محلی آلوده در حالی که دیگر 18 در ارتباط بودند به ورود بین المللی. آن را می گوید 41 43 نفر زن بودند یا از Seoul metropolitan area یا دو مرکزی شهرهای گوانگجو و Daejeon.

کره جنوبی شده است دست و پنجه نرم کردن با یک چشم انداز مثبت در عفونت های جدید پس از آن کاسته اجتماعی فاصله قوانین در اوایل ممکن است. کره جنوبی ثبت شده 63 مورد جدید در هر دو روز جمعه و شنبه.

در دیگر تحولات در منطقه آسیا و اقیانوس آرام: پکن — چین روز یکشنبه گزارش داد هشت جدید تایید COVID-19 موارد قبلی دوره 24 ساعته به عنوان یک شیوع اخیر در پکن به نظر می رسد که تا حد زیادی به اجرای آن دارد.

چینی پایتخت تا به حال دو مورد جدید هفتم راست بعد از تک رقمی را افزایش دهد. مقامات تایید کرده اند 334 عفونت در طول شیوع بیماری که تشخیص داده شد حدود سه هفته پیش و بزرگترین در کشور از مارس.

هیچ کس مرده است هر چند چند شد قبلا در وضعیت بحرانی است.

“وضعیت … بهبود نگه می دارد و کاملا قابل کنترل است” پکن دولت سخنگوی زو Hejian گفت: در یک کنفرانس خبری در روز شنبه. شش مورد در خارج از پکن شد و مردم از ورود از خارج از کشور.

سه نفر در استان گانسو در این کشور غربی است. چین گزارش کرده است 83,553 مورد تأیید و 4,634 مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر آغاز شد. در مورد آن تعداد را شامل نمی شود افرادی که تست مثبت اما نشان می دهد هیچ نشانه ای ندارند. — AP

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>