تجارت بین هند و بنگلادش از طریق Petrapole-Benapole مرزی در غرب بنگال رزومه

India Bangladesh trade, COVID-19, Benapole-Petrapole
Benapole-Petrapole زمین بندر حساب برای 70 درصد از تجارت دو جانبه بین بنگلادش و هند است. (عکس)

تجارت بین هند و بنگلادش از طریق Petrapole-Benapole مرزی در غرب بنگال از سر گرفت و روز یکشنبه پس از دولت افتتاح مرز برای بنگلادش کامیون سه ماه پس از بسته شدن آن با توجه به COVID-19, مقامات گفت.

به گفته مقامات مرزی کامیون حرکات شروع در 2 در بعد از ظهر یکشنبه.

اخبار مرتبط

هند تا به حال اجازه صادرات کالا از Petrapole بزرگترین مرز زمینی بندر با بنگلادش در ژوئن 7. اما West Bengal دولت خواستار شد که رانندگان کامیون که از بنگلادش که به انجام 14 روز قرنطینه در پی COVID-19 گیر قبل از ورود به دولت با کالا. به عنوان یک نتیجه محموله متوقف شد در مرزهای زمینی.

همچنین بخوانید: پس از بنگال محدودیت در واردات از بنگلادش, Dhaka توقف کامیون های هندی

“سرانجام, West Bengal قدرت باز کردن مرز برای بنگلادش کامیون این بعد از ظهر به ما فرستاده اضطراری نامه به دهلی نو روز جمعه به دنبال دولت مرکزی مداخله” وزیر امور خارجه AK Abdul Karim گفت.

Momen گفت: بنگلادش ادامه داد: اجازه می دهد تا هند کامیون در داخل خاک خود را از طریق Petrapole – Benapole زمین بندر “اما West Bengal اقتدار حاضر به مقابله به مثل” را برای سه ماه گذشته در پی شیوع کروناویروس.

وزیر گفت: انکار, West Bengal در نهایت باعث دفتر کار خود به دنبال دهلی نو را به مداخله در این موضوع است.

مقامات در Benapole بندر گفت: West Bengal دولت خاطی ورود بنگلادش کامیون از مارس 23, در حالی که تجارت مرزی شاهد مجازی بن بست در روز چهارشنبه زمانی که بنگلادش جانبی نیز کاهش یافته هندی کامیون های ورودی از طریق مرز زمینی به عنوان یک علامت از اعتراض.

Benapole-Petrapole زمین بندر حساب برای 70 درصد از تجارت دو جانبه بین بنگلادش و هند است.

فدراسیون سازمان صادرات هند (FIEO) در روز جمعه نیز به دنبال مداخله در تجارت و صنعت وزیر Piyush Goyal به حل و فصل ایستادگی کردن. صادرکنندگان مطرح نگرانی های جدی بر توقف محموله در غرب بنگال-بنگلادش زمین مرز گفت: اگر بن بست همچنان ادامه دارد, این امر تاثیر تجارت دو جانبه.

در ضمن تجارت بین بنگلادش و هند باقی ماند و بدون مانع طریق Akhaura نقطه مرز تریپورا.

حدود 60 درصد از صادرات و واردات بین دو کشور را از طریق مسیرهای زمینی. هند عمده صادرات کالا به بنگلادش شامل پنبه خام; نخ پنبه ای, پارچه; آهن و فولاد; فرآورده های نفتی; خودرو و قطعات خودرو; ادویه جات ترشی جات. در حالی که عمده اقلام وارداتی توسط هند شامل آماده ساخته شده; روغن های گیاهی; خام گونی; جوت نخ; مواد شیمیایی معدنی.

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de