مغلوب ساختن پیشی جستن تکرار نذر به شکست “رادیکال چپ” در جولای چهارم سخنرانی

واشنگتن جولای 4

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز شنبه قول داد که به شکست “چپ رادیکال” در یک روز استقلال سخنرانی در کاخ سفید با محکوم کردن تلاش های اخیر برای حذف و یا تجدید نظر بناهای تاریخی و ارقام به عنوان تلاش برای از بین بردن, ایالات متحده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا و بدون شواهدی وجود دارد که 99 درصد از coronavirus موارد در ایالات متحده شد “کاملا بی ضرر است.” در واقع بسیاری از ایالات آمریکا مشخص شده تعداد رکورد جدید COVID-19 موارد است. در تگزاس به تنهایی 7,890 بیماران بستری پس از 238 جدید پذیرش بیش از 24 ساعت گذشته.

در حالی که انتقاد نصب شده بر دست زدن به همه گیر مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: چین باید “پاسخگو” برای عدم مهار این بیماری است.

مسالمت آمیز معترضان به نام برای برابری نژادی فقط قدم از جایی که تهمت صحبت در واشنگتن, d. C., راهپیمایی کردن, مسدود کردن خیابان های اطراف کاخ سفید, سیاه زندگی ماده پلازا و یادبود لینکلن.

میلیون ها آمریکایی شده است, نشان دادن در برابر خشونت پلیس و نژادی و نابرابری از آنجا که ممکن است کشتن جورج فلوید 46 ساله سیاه, مردی که پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در گردن او برای نزدیک به نه ساعت. علاوه بر دستیابی به پلیس اصلاحات در برخی از شهرهای, برخی از معترضان را حذف کرده مؤتلفه مجسمه ها و نمادهای دیگر آمریکا را به میراث برده داری.

“همیشه بوده اند کسانی که به دنبال به دروغ در مورد گذشته به منظور به دست آوردن قدرت در حال حاضر کسانی که در حال دروغ گفتن در مورد تاریخ ما, کسانی که می خواهند ما را شرمنده که ما که هستیم” مغلوب ساختن پیشی جستن در روز شنبه است. “هدف آنها تخریب شده است.” مغلوب ساختن پیشی جستن چهارم جولای دو برابر سخنان را در یک شب جمعه در سخنرانی خود در کوه راشمور در داکوتای جنوبی که در آن او را متهم به “اوباش خشمگین” تلاش برای پاک کردن تاریخچه و استفاده از گفتار به رنگ خود را به عنوان سدی در برابر جناح چپ افراط گرایی است.

جو بایدن مغلوب ساختن پیشی جستن رقیب دموکرات در انتخابات ماه نوامبر نوشت: یک چهارم جولای op-ed قطعه که زده متضاد توجه داشته باشید با رئیس جمهوری جمهوریخواه و او را متهم کرد از پیدا کردن هر روز “راه های جدید برای لکه دار کردن و از بین بردن دموکراسی ما.”

در یک نامه جداگانه به اهدا کنندگان بایدن گفت: “ما یک فرصت در حال حاضر به حاشیه رانده شده های شرور و اهریمن را جدا مظلومان پر از رویای آمریکایی است.” مغلوب ساختن پیشی جستن در شنبه سخنرانی همچنین گفت که ایالات متحده را یک واکسن یا درمانی راه حل به ویروس “قبل از” پایان 2020.

روز پنج شنبه یک گزارش رسمی بهداشت گفت او خوشبین مغلوب ساختن پیشی جستن دولت واکسن-شتاب برنامه “عملیات پیچ و تاب سرعت” تولید خواهد شد امن و واکسن موثر برای COVID-19 تا پایان سال.

روز شنبه در سخنرانی خود در کاخ سفید بود خاموش توسط جت جنگنده هوایی را نشان می دهد و یک صفحه نمایش آتش بازی بیش از بازار ملی. واشنگتن شهردار موریل Bowser خود در حال تلاش برای منصرف مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از برگزاری این رویداد به دلیل آن رفت و در برابر مقامات بهداشتی’ ارشاد در طول این بیماری همه گیر.

جدا از آتش بازی تماشاگران فعالان مختلف راه راه نیز به نظر می رسد مایل به بی اعتنایی به هشدارهای بهداشتی.

غرش Deplorables یک دوچرخه سواران گروه گفت: از طریق رسانه های اجتماعی است که آنها برنامه ریزی برای جمع آوری در واشنگتن روز شنبه در اعتراض به آنچه که آنها را “ضد مغلوب ساختن پیشی جستن رژیم” و به جشن تولد ملت.

مبارزان آزادی DC یک گروه فعال که به دنبال تجمع یک قومی متنوع نسل از حامیان پشت, آزادی برای همه مردم به خصوص سیاه, جمعیت, واشنگتن, یکی از ضد نژادپرستی گروه نادیده گرفتن شهردار توجه به خودداری از جمع آوری.

“سیاه مردمی هستند و نه از زنجیر ظلم و ستم بنابراین ما نمی تواند به راستی جشن روز استقلال” گفت: Kerrigan Williams, 22 یکی از بنیانگذاران این گروه که میزبان مارس و هنر تظاهرات در بعد از ظهر شنبه.

“ما در حال راهپیمایی امروز به نمایش گذاشتن که سیاه مردمی هنوز در حال مبارزه برای ساده آزادی که در قانون اساسی گفته شده است را فراهم کند.” ایسنا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de