34 مردن در ژاپن, سیل, عملیات امداد و نجات در

توکیو در جولای 5

سیلاب ها و خطر رانش زمین که در سمت چپ حداقل 34 نفر تایید و یا مرده فرض مانع عملیات جستجو و نجات پنج شنبه در جنوب ژاپن از جمله در سالمندان صفحه اصلی امکانات که در آن بیش از ده کشته و نمرات هنوز رشته.

هلیکوپتر و قایق نجات بیشتر مردم از خانه های خود در کوماموتو منطقه است. بیش از 40,000 دفاع نیروهای گارد ساحلی و آتش گردان در حال بدست گرفتن بخشی در عملیات.

مناطق زیادی در طول کوما رودخانه بودند بلعیده شده توسط سیلاب ها با بسیاری از خانه ها و ساختمان ها و وسایل نقلیه زیر آب فرو رفته و تقریبا به سقف خود را. رانش زمین شکست به خانه فرستادن مردم بالای پشت بام ها با تکان دادن در نجات.

در یک آب گرفتگی خانه سالمندان در کوما ایجاد کرد که در آن ساکنان 14 شد دیشب پس از نجات آنها رسیده در شنبه نجات ادامه داد: روز شنبه برای ده ها تن از باقی مانده ساکنان و مراقبان. شصت و پنج ساکنان و حدود 30 مراقبان به دام افتاده بودند در رودخانه مرکز مراقبت Senjuen در هنگام سیلاب و گل و لای بوده است. تمام باقی مانده 51 ساکنان از جمله سه نفر که در حال هیپوترمی شده بود نجات توسط قایق گرفته و به بیمارستان برای درمان بعد از ظهر یکشنبه, مقامات گفت. به طور کلی 18 نفر را تایید کرد, در حالی که 16 نفر دیگر از جمله کسانی که در خانه سالمندان شد دیشب. — AP

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de