آمپر بدست می آورد 74 درصد از سهام خود در e-کالسکه شرکت Bestway

کویمباتور-بر اساس آمپر وسایل نقلیه به طور کامل متعلق به تحرک الکتریکی شرکت تابعه از گریوس پنبه در روز دوشنبه اعلام کرد کسب 74% سهام در Noida مبتنی بر Bestway سازمان های Pvt با مسئولیت محدود (BAPL) به فروش می رساند که e-rickshaws تحت محبوب ELE نام تجاری.

اخبار مرتبط

آمپر وسایل نقلیه به دست آوردن تعادل 26 درصد از Bestway سازمان قبل از مارس سال 2021. برای اولین مرحله اکتساب در صف مقابل و در نظر گرفتن پول نقد از Rs 7 کرور که شامل خرید سهم در نظر و عدم رقابت و عدم درخواست هزینه پرداخت موضوع به اتمام قبل و بعد از بسته شدن تعهدات شرکت آگاهانه در مبادلات سهام. Bestway دارای گزارش گردش مالی `34.73 کرور برای سال مالی منتهی به 31 مارس سال 2020 است.

Bestway را ELE E-کالسکه شده است یکی از سه علامت های تجاری در سازمان بخش در بالا رشد بازارهای هند شرقی و شرق اوتار پرادش است. Bestway قوی B2C حضور در بازار به بخش مسافر است و به تازگی ساخته شده یک تاخت و تاز کردن به حامل محموله و تجاری B2B تحرک با سفارشی ساخته شده در برنامه های کاربردی.

از طریق این کسب آمپر را گسترش خواهد حضور خود را در e-کالسکه بخش برای تبدیل شدن به یک مجتمع last mile e-mobility بازیکن با حضور قوی در هر دو E-2W و E-3W. E-کالسکه یکی از بزرگترین و سریع ترین رشد دسته از وسایل نقلیه الکتریکی در هند ارائه می دهد و تمیز و راحت و مقرون به صرفه تحرک به مشتریان و همچنین افزایش روزانه درآمد بالقوه از راننده جامعه ،

Nagesh Basavanhalli, MD & مدیر عامل شرکت گریوس پنبه و مدیر آمپر وسایل نقلیه گفت: “آمپر یکی از هند در حال رشد سریع و جامع EV اکوسیستم بازیکنان. کسب بیشتر خواهد شد تقویت آمپر ارتباط با مصرف کننده با اضافه کردن آخرین مایل تحرک محصولات و خدمات برای سفر بدون وقفه افزایش بهره وری در سراسر E-2W & E-3W طیف. ترکیب آمپر و Bestway تخصص کمک خواهد کرد که در بیشتر تقویت رشد شرکت و تقویت موقعیت بازار به عنوان پیشرو E-mobility کسب و کار در هند است.”

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>