استرالیا بسته مرز دولتی برای اولین بار در 100 سال پس از COVID-19 سنبله

این تصمیم اعلام کرد روز دوشنبه نخستین بار مرز بین ویکتوریا و نیو ساوت ولز شده است بسته در 100 سال است. مقامات گذشته مسدود شده حرکت بین دو کشور در سال 1919 در طول اسپانیایی آنفولانزای همه گیر.

“این تماس هوشمند, حق تماس در این زمان با توجه به چالش های قابل توجهی مواجه هستیم در مهار این ویروس” ویکتوریا برتر Daniel Andrews به خبرنگاران گفت: در ملبورن.

حرکت خواهد کرد اما به احتمال زیاد یک ضربه به استرالیا را بهبود اقتصادی آن را به عنوان سر به اول آن رکود اقتصادی در نزدیک به سه دهه است.

تعداد COVID-19 موارد در ویکتوریا پایتخت ملبورن رسید در روزهای اخیر باعث مراجع ذیربط به منظور اجرای دقیق اجتماعی-فاصله سفارشات در 30 حومه قرار داده و نه مسکن عمومی برج به کامل مستند.

دولت گزارش 127 جدید COVID-19 عفونت های یک شبه, بزرگترین آن یک روز سنبله پس از همه گیر آغاز شد. همچنین گزارش شده مرگ دو نفر اول در سراسر کشور در بیش از دو هفته مصرف ملی شمارش به 106.

NSW برتر Gladys Berejiklian وجود دارد گفت: هیچ جدول زمانی برای بازگشایی مرز خواهد بود که گشت نظامی برای جلوگیری از غیر قانونی عبور از 11.59 p. m. به وقت محلی در روز سه شنبه.

دولت خط بسیار متخلخل با 55 جاده, بیابان, پارک ها و رودخانه ها. برخی از کسب و کار قرار میگیرند و هر دو طرف و چند نفر از کارگران و کودکان مدرسه رفت و آمد روزانه.

Lyn مکنزی اجرا می شود که یک دست و پا زدن بخار کسب و کار در امتداد رودخانه موری از میلدورا یک شهرستان مرزی 30,000 مردم در حال انتظار برای جزئیات بیشتر به اندازه کامل تاثیر بر روی کسب و کار خود را.

مکنزی زندگی در NSW طرف رودخانه, قایق انتخاب کنید تا به مسافران و در آن طرف رودخانه خود را طبقه بندی شده به عنوان بخشی از NSW.

“من از دیدن این عنوان احتمالا نیاز به خاموش کردن دوباره ولی کمی زود است برای من نه دانستن جزئیات دقیق” مکنزی و گفتگو کرد.

Berejiklian گفت: مردم خواهد بود قادر به درخواست برای مجوز روزانه برای عبور از مرز اما اضافه می شود وجود تاخیر در حدود سه روز در صدور عبور می کند.

پل آرمسترانگ اجرا می شود که یک پمپ بنزین در Wodonga یک شهر مرزی در ویکتوریا طرف گفت: فرزندان خود زندگی می کنند در نیو ساوت ولز اما رفتن به مدرسه در ویکتوریا.

“من تعجب می کنم اگر آنها نیاز به مجوز” آرمسترانگ گفت. مدارس در ویکتوریا در هفته دوم از دو هفته تعطیلات زمستان. مدارس در ولز جنوبی جدید خود را آغاز کرد دو هفته از مدت استراحت در روز دوشنبه.

NSW Police Commissioner میک فولر گفت: نظامی ارائه می کنند round-the-clock هوایی و دیگر نظارت به اجرای بسته شدن. ویکتوریا تنها دیگر, داخلی, مرز, با, South Australia, دولت بسته شده است از تاریخ 22 مارس تحت قبلی coronavirus اقدامات است.

ملبورن مستند

استرالیا شانس بهتر از بسیاری از کشورها در این بیماری همه گیر کوروناویروس با فقط کوتاه 8,500 موارد تا کنون, اما ملبورن شیوع مطرح شده زنگ زنگ.

این کشور گزارش کرده است به طور متوسط 109 موارد روزانه طی هفته گذشته در مقایسه با متوسط فقط 9 نفر روزانه بیش از هفته اول ماه ژوئن است.

ملبورن مردم نگران هستند که تجدید اجتماعی فاصله اقدامات اجرا نشده اند به صورت یکنواخت در سراسر شهرستان.

“بدون کامل ملبورن مستند من هستم نه فوق العاده با اعتماد به نفس این است که رفتن به موجود” جک بل یک نجات دهنده زندگی می کند که در ویکتوریا حومه Kensington و گفتگو کرد.

کنزینگتون یکی از 30 حومه که reimposed اجتماعی فاصله گرفته است. نه مسکن بلوک که قرار گرفته اند به کامل مستند استرالیا برای اولین بار در کشور همسایه شمالی ملبورن و Flemington.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>