برادوی بازیگر نیک کردرو می میرد COVID-19 عوارض در 41

لس آنجلس, جولای 6

برادوی بازیگر نیک کردرو بود که نامزد دریافت جایزه تونی برای عملکرد خود را در “Bullets Over Broadway” درگذشت و پس از یک نبرد با coronavirus همسرش, مربی تناسب اندام آماندا Kloots گفت. او 41.

این بازیگر که صرف هفته در بخش مراقبت ويژه در Cedars-Sinai Medical Center, برای درمان از آنچه در ابتدا در نظر گرفته می شود پنومونی تا به حال تعدادی از COVID-19 عوارض که شامل او در حال قرار دادن بر روی ونتیلاتور داشتن پای راست خود را قطع از دست دادن بیش از 60 پوند است.

او به دنبال به جلو به دریافت دو پیوند ریه.

مشاهده این پست در Instagram

خدا به فرشته ی دیگر در آسمان در حال حاضر. عزیزم من شوهر در گذشت این صبح است. او احاطه شده بود در عشق با خانواده اش به آواز خواندن و دعا به عنوان او به آرامی به سمت چپ زمین. ⠀ من در ناباوری و صدمه زدن به همه جا. قلب من شکسته است که من نمی توانم تصور کنید که زندگی ما بدون او. نیک بود مانند یک نور روشن است. او همه را دوست, عاشق گوش دادن کمک و به خصوص صحبت کنید. او باور نکردنی بازیگر و نوازنده است. او عاشق خانواده اش و دوست داشت که یک پدر و شوهر است. الویس و من دست او را در همه چیز کار می کنیم هر روز. ⠀ به شکافهای فوق العاده, دکتر, دکتر David Ng شما بودند من مثبت دکتر! نه وجود دارد بسیاری از پزشکان شما می خواهم. نوع هوشمند و مهربان قاطعانه و همیشه مشتاق به گوش دادن به ایده های دیوانه و یا تماس دیگری دکتر برای من برای نظر دوم. شما یک الماس در خشن. ⠀ ⠀ من نمی تواند شروع به تشکر از هر کس به اندازه کافی برای outpour از عشق و حمایت و کمک ما را دریافت کرده ام و این آخرین 95 روز. شما هیچ ایده چقدر شما برداشته روح من در 3 بعدازظهر هر روز در جهان به عنوان سنگ شکافهای آهنگ زندگی خود را. ما سنگ آن را به امروز او را به نگه داشتن دست خود را. من به عنوان سنگ خط آخر به او “آنها شما را به جهنم اما شما نور را از نور خود را ، زندگی خود را” من لبخند زد چرا که او قطعا قرار داده تا مبارزه. من شما را دوست دارم برای همیشه و همیشه شیرین من ، ❤️

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط AK! ⭐️ (@amandakloots) در

Kloots مشترک خبر کردرو مرگ در یک حرکت Instagram پست در روز یکشنبه.

“خدا به فرشته ی دیگر در آسمان در حال حاضر. عزیزم من شوهر در گذشت این صبح است. او احاطه شده بود در عشق با خانواده اش به آواز خواندن و دعا به عنوان او به آرامی به سمت چپ زمین” سابق برادوی رقصنده نوشت.

Kloots که تا به حال شده است به روز رسانی در مورد شوهرش سلامت در رسانه های اجتماعی از ماه مارس گفت که شوهرش دچار عفونت 95 روز.

این زن و شوهر که ملاقات در حالی که کار بر روی “Bullets over Broadway” و ازدواج در سال 2017, به اشتراک گذاری یک پسر ساله, الویس.

“من در ناباوری و صدمه زدن به همه جا. قلب من شکسته است که من نمی توانم تصور کنید که زندگی ما بدون او. نیک بود مانند یک نور روشن است. او همه را دوست, عاشق گوش دادن کمک و به خصوص صحبت کنید. او باور نکردنی بازیگر و نوازنده است. او عاشق خانواده اش و دوست داشت که یک پدر و شوهر است. الویس و من دست او را در همه چیز ما هر روز” Kloots نوشت: در کنار کردرو تصویر.

در کانادا متولد شده کردرو رشد در همیلتون انتاریو و رهبری به نیویورک برای کار.

در سال 2014 او نامزد دریافت جایزه تونی و یک Drama Desk Award نقش خود را به عنوان Cheech در “Bullets Over Broadway” یک نقش است که او را به دست آورده تئاتر جایزه جهانی و بیرونی حلقه منتقدان جایزه.

این بازیگر نیز شناخته شده برای بازی ارل شوهر در برادوی تولید “پیشخدمت” و نقش سانی در موسیقی نسخه Chazz Palminteri را “داستان برانکس”.

کردرو نیز با موفقیت در تلویزیون با حضور در نشان می دهد مانند “Blue Bloods,” “Law & Order: Special Victims Unit” و “Lilyhammer.”

کردرو و Kloots نقل مکان به لس آنجلس جایی که او ستاره دار در موسیقی “Rock of Ages” در سال 2019.

هالیوود نام مانند بازیگران, Viola Davis, Josh Gad, Zach Braff, Daniel Dae Kim, James M Inglehart و تولید کننده جین روزنتال در زمان به توییتر برای به یاد داشته باشید کردرو.

“RIP نیک کردرو! تسلیت من به شما آماندا که مبارزه و دوست داشتنی خیلی سخت… خیلی متاسفم برای او کوچک است. قلب من با شما است. ممکن است پرواز فرشتگان” دیویس نوشت: در میکروبلاگینگ سایت.

Gad گفت که او باشم ،

“همراه با کل برادوی جامعه و کل جهان, من سوگواری از دست دادن باور نکردنی نیک کردرو و ارسال صمیم من عشق و نماز به @amandakloots الویس و و تمام اعضای خانواده” “یخ زده 2” ستاره گفت.

Braff گفت که او تا به حال ندیده “مهربانتر انسان” از کردرو.

“باور نمی کنم که Covid تنها ادعا می کند افراد مسن و ناتوان. من سپاسگزار برای زمان ما بود. ‘ما به شما گرفتن برخی از زمان های دیگر’,” او هنوز توییتی.

این “Scrubs” ستاره گفت: اواخر بازیگر “مبارزه را به عنوان سخت به عنوان او می تواند”.

“پوشیدن ماسک. F*** Covid,” او اضافه شده است.

“همیلتون” بازیگر Inglehart گفت کردرو شد یک مرد فوق العاده است که خواهد شد از دست رفته است.

“فوق العاده است. شادترین پدر من می دانستم که. یک دوست خوب برای من است. عشق من & donating به خانواده خود #NickCordero,” او گفت:.

“ارسال افکار از عشق و حمایت از @amandakloots و خانواده #NickCordero. با #برادوی جامعه در حال حاضر مبارزه با اثرات اقتصادی از #coronavirus این است که حتی بیشتر دلخراش. استراحت در صلح و آرامش” توییتی کیم.

“ما تا غم از دست دادن دوست ما و “Bronx Tale’ عضو خانواده است. او مبارزه با این ویروس با همه ممکن است خود را. عشق ما و نماز را به نیک و همسر آماندا و پسرش الویس. #RIP عزیز #NickCordero و حفظ همه رقص!” گفت: روزنتال.—PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>