تجارت خودی مورد: Sebi سفارشات FDSL MD به disgorge تومان 2.3 کرور

Sebi, insider trading, insider trading case, Fourth Dimension Solutions, Amalendu Mukherjee, Ricoh India Ltd, Securities and Exchange Board of India, FDSL, Prohibition of Insider Trading Regulationsبورس و اوراق بهادار مدیره از هند (Sebi) تا به حال انجام یک تحقیق بین ماه های آگوست و نوامبر 2014 2015 در انبان از ریکو هند است.

بازارهای تنظیم کننده Sebi در دوشنبه پرسید: بعد چهارم راه حل های مدیر عامل Amalendu Mukherjee به disgorge یک مقدار به ارزش بیش از Rs 2.3 کرور برای تجارت خودی در انبان از ریکو هند با مسئولیت محدود.

مقدار پرداخت می شود همراه با 12 درصد بهره در عرض 45 روز تنظیم کننده گفت: در آن منظور نهایی.

اخبار مرتبط

علاوه بر این Mukherjee شده است محدود از دسترسی به بازار اوراق بهادار برای یک دوره هفت سال Sebi گفت: در آن منظور.

بورس و اوراق بهادار مدیره از هند (Sebi) تا به حال انجام یک تحقیق بین ماه های آگوست و نوامبر 2014 2015 در انبان از ریکو هند است.

در طول پروب آن داشت که موکرجی در حالی که در اختیار UPSI (منتشر نشده قیمت-اطلاعات حساس) درگیر شد در دستکاری خرید و فروش سفارشات در سهام ریکو به عنوان شخص مجاز از طرف چهارم بعد راه حل های با مسئولیت محدود (FDSL) و بد بدست دستاوردهای خارج از آن.

این UPSI شد مربوط به mis-بیان صورتهای مالی ریکو از سال مالی 2012-13 به بعد.

Sebi اشاره کرد که FDSL و Mukherjee بودند در یک رابطه کسب و کار با ریکو. همچنین او تا به حال یک رابطه شخصی با مدیریت ارشد ریکو.

آن را بیشتر نشان داد که او offloaded: کل سهام از ریکو برگزار شد FDSL در ماه نوامبر 2015 زمانی که قانونی حسابرس مطرح سوء ظن در مورد معاملات خاص بین ریکو و مشتریان آن است.

قیمت سهم از ریکو کاهش یافته است به شدت از حدود 1,000 تومان در ماه اوت 2015 به زیر 200 تومان در ماه دسامبر سال 2016 و فضیلت از تخلیه در نوامبر 17, 2015, Mukherjee از طرف FDSL اجتناب بود اسمی از دست دادن بیش از Rs 1.16 کرور.

Sebi اشاره کرد که به موجب این معاملات در حالی که در اختیار UPSI, Mukherjee در حساب FDSL نه تنها غیر قانونی دستاوردهای بلکه اجتناب از دست دادن. مجموع غیر قانونی سود و زیان اجتناب شود FDSL در حالی که در اختیار داشتن UPSI شد Rs 2.30 کرور.

موکرجی که مدیر عامل و داشتن حدود 73 درصد پروموتر برگزاری در FDSL نهایی و غیر مستقیم ذینفع تجارت خودی و تقلب و دستکاری حساب های ریکو توسط FDSL با دخالت خود مدیر عامل نقض ممنوعیت تجارت خودی مقررات تنظیم کننده گفت.

در مارس تنظیم کننده گذرانده بودند موقت سفارش در برابر FDSL و Mukherjee, ضبط مقدار بیش از Rs 2.30 کرور از آنها به طور مشترک و بارها.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>