Kirana فروشگاه تبدیل به یک سوپر مارکت در میان coronavirus lockdown; هدف به آنلاین

kirana, grocery shop, kirana stores, malls, kirana storeشناسایی دامنه گسترش بسیاری از kirana فروشگاه در حال حاضر با توجه به ارتقاء خود را با فن آوری بهبود یافته.

در حالی که سوپر مارکت ها و مراکز خرید به طور کامل تعطیل در سراسر کشور مستند آن را محلی kirana فروشگاه که در زمان باتوم به عرضه محصولات ضروری برای خانواده ها. شناسایی دامنه گسترش بسیاری از جمله kirana فروشگاه در حال حاضر با توجه به ارتقاء خود را با بهبود تکنولوژی PTI گزارش به نقل از یک EY گزارش. در یک نظرسنجی که در سراسر شهرهای مختلف در هند از آن پیدا شد که یک تجدید اعتماد بیش از حد جوامع محلی و kirana صاحبان فروشگاه می خواهید به شریک با آنلاین تحویل و عرضه سیستم عامل برای رشد در این زمان به چالش کشیدن.

در میان بیماری همه گیر کوروناویروس این kirana فروشگاه های پدید آمده به عنوان محلی قهرمانان گمنام نگهداری جامعه در بزرگ گفت: Shashank Shwet EY هند شریک زندگی – تجربه مشتری طراحی و تفکر است. این kirana صاحبان فروشگاه گرفته اند تعداد زیادی از تلاش برای نگه دارید تا با تغییر خواسته های بحران و مدیریت خود را روز به روز منابع او اضافه شده است. راه kirana صاحبان فروشگاه را اتخاذ کرده اند به نوآوری و فن آوری های دیجیتال مانند پرداخت دیجیتال, تغییر عامل مدل ها و کاهش اصطکاک به سمت تکنولوژی برای مقابله با این بیماری همه گیر است بسیار ستوده او در ادامه گفت:.

اخبار مرتبط

همچنین بخوانید: سرخپوستان مجموعه به خرید مواد غذایی آنلاین به جای شام خوردن در; ابر آشپزخانه ممکن است تبدیل به $2 میلیارد دلار صنعت در چهار سال

این بررسی نشان داد که یک پنجم از kirana صاحبان فروشگاه را آغاز بهره برداری از سیستم عامل های آنلاین به یک منبع ثابت از کالا و کمک در تحویل. همچنین همه گیر منجر به تجدید اعتماد در محلی kirana فروشگاه با یک موج جدید مصرف کنندگان بازدید از فروشگاه های محلی. اضافه کردن به آن 79 درصد از فروشگاه ها از جمله در غیر مترو و 50 درصد در مترو وجود دارد مطلع جدید مصرف کنندگان از آمدن به فروشگاه خود را حتی پس از باز کردن مراحل.

در ضمن یک ای گزارش منتشر شده در سال گذشته نشان داده بود که وجود دارد این است که یک فرصت بزرگ در غذا و مواد غذایی در بازار اما خرده فروشان اغلب در تلاش برای عملی استراتژی برای رسیدگی به این بازار است. آن را تا به حال همچنین گفت که مواد غذایی و مواد غذایی به حساب بزرگترین سهم را در درآمد در هند و برآورد شده است به را تشکیل می دهند حدود 66 درصد از کل خرده فروشی درآمد تا سال 2020.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>