لیورپول حفظ 100 درصد صفحه اصلی رکورد با 2-0 برنده بیش از ویلا

پس خود را 4-0 mauling در دست منچستر سیتی در پنجشنبه یورگن زیدان را در کنار تلاش برای شکستن یک تعیین ویلا.

تیمهای دیگر به میدان فرستاد طرف قوی اما با زمین خالی و عنوان در حال حاضر در کیسه وجود دارد عدم وجود لبه برای لیورپول بازی کند.

بازدیدکنندگان بودند جامد و سازمان یافته و می تواند حتی جلوتر رفته اند در دقیقه 52 هنگامی که انور ال قاضی مجبور جریمه نجات از Alisson.

اما یال شکست بن بست در دقیقه 71 جلسه کم توپ از Naby کیتا با ضربه لرزاند که در قسمت زیرین عبور-نوار.

جایگزین جونز به ثمر رساند تا دومین دقیقه از پایان 19 ساله hooking خانه پس از محمد صلاح در راس اندی رابرتسون عبور به مسیر خود است.

هدف این بود که جونز’ برای اولین بار در لیگ برتر و یک روز پس از او امضا پنج سال جدید قرارداد با این باشگاه است.

“که کورتیس در ملخص کلام است. او امضا قرارداد جدید دیروز که برای او خوب است و برای ما خوب است. ما باید تعداد زیادی از سرگرم کننده با او گفت:” زیدان.

لیورپول در حال حاضر در آخرین خود شکست نخورده 57 لیگ برتر بازی های خانگی با 47 برد و 10 تساوی و آنها موفق به کسب 24 خانه بازی در یک ردیف.

زیدان گفت: پر باد شرایط در آنفیلد نهفته بود بازی.

“این یک بازی بسیار دشوار است به دلایل مختلف. ویلا به وضوح سازمان یافته و آن را روی حیله و تزویر برای ما. باد ساخته شده آن را روی حیله و تزویر برای هر دو, اما آن را واقعا سخت به بازی معمولی فوتبال گفت:” در آلمانی.

ویلا که در حال حاضر از دست داد 20 بازی باقی می ماند در سقوط مشکل در مکان 18 در 27 امتیاز و آنها هنوز به پیروزی پس از از سرگیری فصل خود را winless خط رفتن به عقب و نه بازی.

“من نمی خواهم به یک شجاع بازنده از آنجا که ما در حال دور انداختن برای نقاط و ما در حال اجرا از بازی. اما من فکر کردم این بازی برنامه ریزی و تلاش عالی بود… اما ما هرگز متوجه شد که کیفیت نهایی سوم گفت:” اسمیت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>