تکه تکه تقاضا در فروشگاه جادوها درد بیشتر برای پوشاک تامین کنندگان

با خریداران هنوز هم با احتیاط از ابتلا به کروناویروس در فروشگاه های خرده فروشان در حال ترک خرید تصمیم گیری برای آخرین لحظه و برنامه ریزی در فروش تمام فصل اصول مانند مردان chinos و تی شرت مانده از بهار طریق به سقوط.

“ما فکر نمی کنم سفارشات برای لباس را انتخاب کنید تا در هر زمان به زودی. محموله می تواند تا پیش از کریسمس, اما هیچ تضمینی وجود ندارد” گفت: Siddiqur رحمان یک بنگلادشی پوشاک تامین کنندگان برای H&M و شکاف شرکت در میان دیگران.

مخرب وزن COVID-19 همه گیر است و انتظار می رود قرارداد 2.5 تریلیون دلار جهانی در صنعت مد تا 30% در سال 2020 با توجه به سرمایه گذاری بانک Bryan, Garnier & Co.

نایک گفت: آن را در حال حاضر لغو شده حدود 30 درصد از آن قبل از همه گیر سفارشات کارخانه برای پاییز و پایان فصل تعطیلات سال, در حالی که سوئد H&M گفت: آن را به فروش برخی از “کمتر فصلی” بهار سهام از طریق به پاییز.

Tommy Hilfiger و کالوین کلاین صاحب PVH گفت: در ماه گذشته از آن بود که بسیار با احتیاط در خرید برای سقوط آن را به عنوان گزارش یک قطره در همان فروشگاه فروش حدود یک چهارم برای re-افتتاح فروشگاه در آمریکای شمالی است.

رالف لورن در گفت و گو با لغو حدود دو سوم از فصل پاییز سفارشات در حالی که Levi Strauss & Co است گفت: آن را حمل برخی از unsold اساسی پوشاک رو به جلو است.

فروشگاه های باز در بسیاری از ایالات متحده و اروپا و در حالی که خطوط تشکیل شده در خارج از برخی از بسیاری از مصرف کنندگان در حال اقامت در خانه با تقریبا 60 ٪ در ایالات متحده مورد بررسی توسط Coresight پژوهش در ژوئن 24, گفته, آنها, اجتناب از مراکز.

مورگان استنلی بررسی نشان داد که 57 درصد از مصرف کنندگان برنامه ریزی برای دور ماندن از فروشگاه های لباس برای ترس از ابتلا به کوروناویروس. افزایش خرید و فروش آنلاین در طول مستند است نه به اندازه کافی برای جبران رکود در ترافیک.

لغو سفارشات در نتیجه کمتر کار برای کارخانه ها در سراسر آسیا که در آن صدها نفر از هزاران نفر از کارگران صنایع پوشاک گذاشته شده است که از این بیماری همه گیر رخ داد.

سفارشات جدید را به میزان 45 درصد در سال گفت: Rubana Huq رئیس جمهور بنگلادش پوشاک تولید کنندگان و صادرکنندگان و کارخانه ها در جهان دومین پوشاک ساز عامل در حدود نیمی از ظرفیت خود در این کشور است.

با مصرف کنندگان با احتیاط از بازگشت به فروشگاه های خرده فروشان در حال برگزاری را به آخرین لحظه برای قرار دادن سفارشات با تامین کنندگان به عنوان آنها سعی کنید به اندازه تقاضا در زمانی که سنتی بازگشت به مدرسه هزینه طرح ها در هوا.

“ما نیاز به صبر کنید تا زمانی که ما می توانیم با خرید – به تصمیم گیری که در نزدیکی فروش لحظه ممکن” H&M اجرایی هلنا Helmersson به رویترز گفت پس از خرده فروش در گزارش سه ماهه اول خود را از دست دادن و در دهه آخر ماه.

استخدام برای پوشاک شرکت در ویتنام, بزرگترین تولید کننده بزرگ ورزشی برچسب هایی مانند نایک و آدیداس هستند و احساس درد.

یک مشاور استخدام خواهد ترنسپاندر به رویترز گفت که او و همکارش به حال فقط دو یا دو دستور در آوریل و مه بین آنها در مقایسه با معمول تا ده هر.

“پس از 80 تا 90 درصد از تقاضای کار رفت poof” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net