PM عمران خان خواستار که به ‘نقش خود در لغو محدودیت های مسافرتی در پاکستان

اسلام آباد جولای 6

نخست وزیر عمران خان روز دوشنبه خواست که به “نقش خود” در تعامل با کشورهای عضو برای حذف coronavirus مربوط به محدودیت های مسافرتی برای پاکستان است.

در طول تماس های ویدئویی با سازمان بهداشت جهانی مدیر کل Tedros Adhanom خان گفت: این سفر از محدودیت های اعمال شده توسط کشورهای توسعه یافته در پی COVID-19 بیشتر می تواند به تشدید مشکلات اقتصادی کشورهای در حال توسعه در تلاش برای کاهش عوارض جانبی تاثیر اقتصادی این بیماری همه گیر دفتر نخست وزیری در بیانیه ای گفت.

خان خواست جهانی بهداشت سازمان به “بازی نقش آن در تعامل با کشورهای عضو برای حذف COVID-19 مربوط به محدودیت های مسافرتی برای پاکستان و دیگر کشورهای در حال توسعه و به کار نسبت داده محور سیستم غیر تبعیض آمیز قوانین مسافرت”.

با توجه به بیانیه Adhanom گفت که کار بر روی coronavirus مربوط به سفر دستورالعمل ها برای کمک به جامعه بین المللی است.

این که رئیس همچنین با قدردانی از اقدامات انجام شده توسط دولت پاکستان برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.

در همین حال پاکستان coronavirus موارد در روز دوشنبه رسیده 231,818 با تشخیص 3,344 عفونت های جدید در 24 ساعت گذشته. این ویروس همچنین ادعا 50 بیشتر در زندگی در نظر گرفتن مرگ و میر به 4,762 وزارت بهداشت گفت.

پاکستان وزیر بهداشت دکتر ظفر میرزا در روز دوشنبه گفت که او آزمایش مثبت برای COVID-19 تبدیل شدن آخرین وزیر ارشد در کشور به برخورد با ویروس مرگبار است.

روز جمعه وزیر امور خارجه شاه محمود قریشی گفت: او دارای آزمایش مثبت برای coronavirus و قرنطینه خود را.

چندین پاکستان قانونگذاران قرارداد این ویروس کشنده و برخی از آنها نیز درگذشت.

برجسته رهبران سیاسی که قرارداد این ویروس تا کنون شامل مجلس ملی سخنران اسد Qaiser رهبر اپوزیسیون در مجلس ملی Shehbaz Sharif, Sindh فرماندار عمران اسماعیل PPP رهبر سعید غنی و وزیر پیشین راه آهن شیخ راشد همه آنها بهبود یافتند.

سابق بلوچستان و فرماندار سید فاضل آقا PTI پنجاب مجلس, شاهین رضا, سند, وزیر بشر شهرک غلام مرتضی بلوچ مجلس منیر خان اوراکزی و PTI را میان Jamshedud Din Kakakhel در میان سیاستمداران که پس از ابتلا به ویروس. PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>