مرد روسی کشته شده در اتریش بود کاهش یافته است حفاظت پلیس

برلین, جولای 6

یک مرد به ضرب گلوله در نزدیکی وین بیش از آخر هفته به حال کاهش یافته است حفاظت پلیس قبل از قتل پلیس اتریش روز دوشنبه گفت:.

اتریش رسانه ها گزارش داده اند که به کشته شدن 43 ساله یک قومی چچن بود که در اتریش زندگی بیش از یک دهه است که به عنوان یک امکان ترور سیاسی.

منطقه ای اطلاعاتی و ضد تروریسم سازمان است که در مورد.

آن سر رولاند Scherscher گفت: اتریش مطبوعاتی آژانس که انگیزه آن هنوز مشخص نیست و این یک انگیزه سیاسی و یا شاید یک استدلال هر دو ممکن است.

47-سال-پیر مرد روسی بازداشت شد در لینز اواخر روز شنبه اندکی پس از قتل. یکی دیگر از روسیه که به صحنه با قربانی بازداشت شد در ارتباط با کشتار در Gerasdorf در وین حومه که در آن جرم و جنایت صورت گرفت, پلیس گفت:.

آنها گفتند که قربانی تا به حال کاهش یافته است حفاظت پلیس اما نگفت که یا مشخص کنید که چرا آن ارائه شد.

نه از متهمان صحبت کردند محققان APA گزارش شده است.

پلیس منتشر نشده به نام قربانی, اما روسیه سایت Kavkazski Uzel را پوشش می دهد که مسائل در سراسر منطقه قفقاز گفت: او یک کانال یوتیوب حاوی تفسیر انتقادی در مورد روسیه و چچن منطقه تحت استبدادی رهبر رمضان قدیروف.

شنبه کشتن شرح زیر است چندین حملات دیگر در چچن در خارج از کشور در سال های اخیر است.

دادستان های آلمان در ماه گذشته به اتهام یک مرد روسی در بی پروایی نشان دادن نور روز قتل در برلین قومی چچن از گرجستان است.

قربانی مبارزه کرده بود حضور نیروهای روسیه در چچن و فرار به آلمان در سال 2016. دادستان گفت: متهم شده بود وظیفه با قتل توسط مقامات روسی.

در فوریه عمران علی اف که نیز تا به حال یک کانال یوتیوب نخوری قدیروف پیدا شد چاقو به مرگ در یک هتل در لیل فرانسه. که همان ماه یکی دیگر از چچن مخالف, Tumru Abdurakhmanov مورد حمله قرار گرفت در سوئد. AP

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>