Sensex بسیار خوب گسترش به دست آوردن روز دوشنبه; در اینجا آنچه که رانندگی بازارهای سهام بالاتر امروز

ترس سنج از بازارهای سهام کاهش یافته و بیشتر در صبح روز دوشنبه. هند VIX تضعیف 2.79% به نشستن در 25 امتیاز.

داخلی معیار شاخص باز در سبز به kickstart اولیه معاملات این هفته. S&P BSE Sensex باز 270 امتیاز بالاتر در حالی که NSE بسیار خوب 50 به دست آورد به نشستن در بالای 10,700 خوانده شده را علامت. “بازار باز کرده اند با صدای بلند و خیلی صحبت در مورد هدف از 10700 به دست آمده است! من می خواهم به تامل در این وضعیت و بازار سازمان دیده بان برای یک زن و شوهر از جلسات تجاری به منظور تصمیم گیری در سطح بازار می تواند رسیدن به. معامله گران باید کتاب سود در سطح فعلی و به روز رسانی متوقف می شود به 10500-10550 سطح است که سطح حمایت بعدی برای بازار” گفت: Manish Hathiramani اختصاصی شاخص معامله گر و تحلیلگر فنی Deen Dayal سرمایه گذاری است.

بازار در سطح گذشته دیده می شود در ماه مارس: با افزایش Sensex و بسیار خوب در صبح روز دوشنبه بازارهای داخلی در حال حاضر در سطح است که آنها قبلا دیدم در اول ماه مارس. بسیار خوب 50 دیدم 10,700 علامت در مارس 6 و 9 مارس در اوایل این سال است. داخلی معیار شاخص در حال حاضر شروع به پریدن کرد و 41 درصد از آنها در ماه مارس پایین.

اخبار مرتبط

Financials باز قوی: در میان برندگان در S&P BSE Sensex در صبح روز دوشنبه شد HDFC Bank, IndusInd بانک و Bajaj امور مالی. بسیار خوب بانک های خصوصی و جذاب بانک بودند بالا بخشی برندگان.

هند VIX قطره بیشتر: ترس سنج از بازارهای سهام کاهش یافته و بیشتر در صبح روز دوشنبه. هند VIX تضعیف 2.79% به نشستن در 25 امتیاز. نوسانات شاخص شده است, عقب کشیدن در گذشته زن و شوهر از جلسات اشاره به کاهش نوسانات در بازارهای بود که در 86 امتیاز در ماه مارس است.

تکیه بازدید تازه 52 هفته بالا: Mukesh Ambani را Reliance Industries Ltd به دست آورده به آمار تازه 52 هفته بالا در روز دوشنبه. سهام معامله شد در Rs 1,826 هر سهم از آن قبلی 52 هفته بالا از Rs 1,804 هر کدام. نفت-به-مخابرات لوله اضافه شده و در عین حال یکی دیگر از سرمایه گذاران به آن دیجیتال و ارتباطات از راه دور بازوی Jio سیستم عامل در هفته گذشته.

گسترده تر از بازار به دست آورید: بازار گسترده تر شاخص بودند و همه در زیر رهبری معیار. بسیار خوب بعدی 50 تا 0.66% در حالی که بسیار خوب 100 شروع به پریدن کرد 1.03% به دنبال بسیار خوب 200 و جذاب 500 فقط کمی نی نی پشت سر گذاشت. کلاه کوچک و Midcap شاخص ها نیز دیده می شود در حال حرکت تا همه به دست آوردن بیش از 0.70% هر.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>