بقا تهدید به Uddhav Thackeray دولت ؟ سانجی Raut پر شور ادعا باعث واکنش قوی از BJP در ماهاراشترا

ماهاراشترا BJP رئیس Chandrakant Patil (فایل عکس)

ماهاراشترا BJP رئیس Chandrakant Patil را متهم شیو سنا رهبر سانجی Raut از تلاش برای پنهان کردن شکست از ماها Vikas Aghadi (MVA) دولت های گمراه کننده مردم بیش از این تهدید برای بقای Uddhav Thackeray رهبری تقدیر.

Raut در ستون هفتگی خود در سنا سخنگوی ‘Saamana’ روز یکشنبه به طور غیر مستقیم متهم به بی جی پی از برنامه ریزی برای سرنگونی دولت در اکتبر و خود را اعضای منصوب به شورای قانونگذاری از فرماندار سهمیه.

اخبار مرتبط

“سانجی Raut امروز یک بار دیگر ساخته شده و یک لنگ تلاش حاکی از آن است که BJP است که در تلاش برای سرنگونی این دولت در اکتبر. در واقع هر چند Raut است می ترسم که NCP کنگره و شیو سنا دولت در حال سقوط است با توجه به این دعوا داخلی است که اتفاق می افتد بین سه طرف” Patil گفت.

“او فقط نشان دادن ترس خود را به مردم ماهاراشترا با ساخت یک کم عمق در برابر اتهامات BJP” سابق ماهاراشترا وزیر گفت.

در زمانی که ماهاراشترا است که مبارزه بسیار جدی شیوع COVID-19 گیر Raut است که مشغول ساخت اتهامات بی اساس علیه BJP او ادعا.

“به جای introspecting چرا کشاورزان از دولت ما داده نشده است کافی وام برای آینده فصل برداشت و به همین دلیل به آنها داده شده است ساختگی دانه در بسیاری از مناطق شیو سنا ساخت است شکست تلاش برای بی اعتبار ساختن BJP و رهبری آن هم در مرکز و دولت” Patil اضافه شده است.

او گفت که شیو سنا تحت کنترل Brihanmumbai Municipal Corporation (BMC) برای سه دهه گذشته اما درست مانند هر سال شهروندان در این سال بیش از حد رنج می برد با توجه به جاری شدن سیل و آب گسترده ورود اولین املا از باران.

“اما” Saamana همیشه سکوت در این مسائل واقعی که طاعون دولت امروز. آن را تنها می گذرد نظرات خود را در برابر مرکز و نخست وزیر نارندرا مودی” او گفت:.

او در ستون خود ‘Rokhthokh’, Raut آمار در BJP بیش از موضوع انتصاب 12 ماهاراشترا قانونی اعضای شورا از فرماندار’squota گفت: تاخیر در خود نامزدی را به مقدار تخلف از قانون اساسی و سرکوب آزادی است.

این Rajya سبها عضو داشت که گمانه زنی از انتصاب 12 قانونی اعضای شورا از فرماندار سهمیه ممکن را در خود نگه دارد و “دولت جدید” (پس از برکناری از مگا ولت آمپر) خواهد خود را ملاقات پس از اکتبر.

این مگا ولت آمپر دولت است و در عین حال به توصیه 12 نامهای به فرماندار برای نامزدی در شورای قانونگذاری. مدت 12 فرماندار نامزد انتصاب به پایان رسید در ماه گذشته.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de