کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل را تحسین کرد بنگلادش تلاش برای جلوگیری از coronavirus در Rohingya اردوگاه

وزیر امور خارجه Masud بن Momen توصیف “موفقیت” را به عنوان یک نتیجه از “سریع برنامه ریزی و تلاش های مشترک”.

“ما شده اند قادر به پیاده سازی یک طرح خوب در کخس بازار وجود شانس. جهان باید بدانند داستان از این موفقیت گفت:” ما اجازه دهید بحث در روز یکشنبه.

Momen خواست جامعه بین المللی را فراموش نکنید در مورد تلاش ها در امن و با وقار و پایدار بازگشت Rohingya به میهن خود میانمار.

حاکم عوامی لیگ برتر مرکز تحقیقات و اطلاعات سازمان مجازی قسمت از برنامه در Rohingya پاسخ و COVID-19.

Corliss ستایش دولت و سازمان های بین المللی برای نقش خود را در محدود کردن ورود به و خروج از این اردوگاه را به کنترل شیوع.

او گفت: هر کس هم باید کار خود را برای افزایش خدمات بهداشتی و درمانی به Rohingya و جوامع میزبان در کخس بازار.

دولت تایید 52 coronavirus موارد و پنج مرگ و میر ناشی از COVID-19 در میان بیش از 1 میلیون Rohingya پناهندگان در اردوگاه های پرجمعیت تا روز یکشنبه.

Mahbub علم Talukder این پناهندگان امداد و بازگشت کمیسر گفت: آنها گرفته اند “خوب” آماده سازی برای مقابله با COVID-19 وضعیت در Rohingya اردوگاه.

Sumaya تسنیم افسر پزشکی و IPC کانونی برای Leda ITC و جانی علم داوطلب در Rohingya جوانان روانی-اجتماعی داوطلب برنامه, امداد رسانی بین المللی نیز صحبت در برنامه تعدیل توسط Showvik دس Tamal.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>