وارن بافت ممکن است تاسیسات با احتیاط اما Dominion انرژی شرط بندی نشان می دهد که او مایل به حمله با چنگال

warren buffett, why warren buffett was relatively quiet when stock market falling, COVID-19 crisis, stock market correction, Berkshire Hathway, Berkshire Hathway investors, वॉरेन बफे, Berkshire Hathway operating business, Berkshire Hathway investment

برکشایر است حفر عمیق تر به کسب و کار شده است که رو به افزایش نظارت در میان فشار برای شرکت های انرژی به تغییر دور از سوخت های فسیلی است.توسط کاترین Chiglinsky

اخبار مرتبط

وارن بافت در نهایت در بر داشت خود را بعد از بحران دوران مقابله. او Berkshire Hathaway Inc., که مانده است نسبتا آرام در طول جنجال و هیاهو از coronavirus همه گیر را شکست آن سکوت در پایان تعطیلات آخر هفته با بزرگترین خرید در بیش از چهار سال است. توافق برای Dominion انرژی Inc.’s, گاز, خط لوله, و ذخیره سازی دارایی های نشانه به بازار است که بافت مایل به حمله با چنگال با وجود خود محتاط تن در ماه مه در مورد این بیماری همه گیر به گفته دیوید کاس استاد امور مالی در دانشگاه مریلند رابرت حسين اسمیت دانشکده کسب و کار.

“او مایل به سرمایه گذاری در حال حاضر نسبتا قابل ملاحظه مقدار” کاس گفت. “این بسیار مثبت است که او را با ارسال یک سیگنال به صورت حق معامله در قیمت مناسب 10 میلیارد دلار یا بیشتر ‘ما در حال آماده رفتن ما آماده برای سرمایه گذاری است.'”

بافت که گردد برکشایر به یک کنگلومرا به ارزش $434 میلیارد دلار ساخته شده است شهرت خود را به عنوان یک سرمایه گذار قادر به از بین بردن در طول بازارهای فرار به اعتصاب منحصر به فرد و پیچیده معاملات در بحران های گذشته. پس از اینکه مانع در دستیابی مقابل در طول های اخیر bull بازار سهام, بافت هنوز هم نیست قابل توجه هر گونه معاملات در طول مراحل اولیه این بیماری همه گیر و حتی ریخته سهام خود را در ایالات متحده شرکت های هواپیمایی.

عدم توانایی خود را به خرید عمده به تازگی کشیده شده موشکافی از منتقدان که استدلال کرده اند که بافت خود را از دست داده توانایی برای متوقف کردن بازی در حال تغییر معاملات است که به کمک طاق برکشایر به صفوف از با ارزش ترین در ایالات متحده شرکت های دولتی. در حال حاضر این معامله برای خرید قابل ملاحظه ای همه ملک انرژی گاز انتقال و ذخیره سازی دارایی برای 4 میلیارد دلار همراه با این فرض از 5.7 میلیارد دلار در بدهی نشان می دهد که بافت مایل به قرار دادن پول خود را به کار کاس گفت.

“ما بسیار افتخار به اضافه کردن چنین مجموعه ای بزرگ از گاز دارایی های ما در حال حاضر قوی انرژی کسب و کار” بافت است که مدیر ارشد اجرایی و رئیس اوماها مبتنی بر برکشایر هاتاوی در بیانیه ای گفت: یکشنبه.

بافت در نظر گرفته شده است انرژی خود را کسب و کار یکی از “سرب سگ” برکشایر غیر بیمه عملیات در کنار آن آهن است. برکشایر در خرید گسترش آن را نگه دارید در بخش اضافه کردن زیرساخت ها به دسته گاز به آن در حال حاضر آلاینده انرژی عملیات در سراسر ایالات مانند نوادا و آیووا. برکشایر نیز رخ داد معامله در یک نقطه کم در بازار است. گاز طبیعی قراردادهای آتی در ایالات متحده کاهش یافته و در ماه گذشته به کمترین میزان خود در 25 سال و بهبود فقط کمی از آن.

“این به نظر می رسد تایید است که کالاها مانند انرژی کم ارزش” بیل Smead مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر در Smead مدیریت سرمایه که صاحب سهام برکشایر گفت: در یک ایمیل دهید. “در پایین دارایی حرکت از ضعیف به قوی دست.”

برکشایر است حفر عمیق تر به کسب و کار شده است که رو به افزایش نظارت در میان فشار برای شرکت های انرژی به تغییر دور از سوخت های فسیلی است. در آن بیانیه خود در روز یکشنبه Dominion انرژی ذکر شده هدف خود را برای رسیدن به خالص-صفر تولید گازهای گلخانه ای تا سال 2050.

این معامله همچنین برجسته کار یکی از بافت های کلیدی نمایندگان گرگ آبل که منجر انرژی کسب و کار برای سال است و در حال حاضر رئیس برکشایر هاتاوی انرژی در کنار نقش خود را به عنوان برکشایر معاون رئیس برای همه غیر بیمه کسب و کار. هابیل به دست آورده شهرت به عنوان یک کلید dealmaker برای برکشایر با 2013 خرید NV انرژی و حتی جنگ برای خرید Oncor برقی تحویل شرکت ، که نیست در نهایت گرد هم می آیند. هابیل را به عنوان یک جانشین بالقوه برای بافت 89.

فرمانروايى از آن مقابله است به برکشایر بزرگترین کسب رتبه توسط شرکت ارزش پس از خرید آن دقت Castparts Corp. در سال 2016. هنوز بافت به پایان رسید سه ماهه اول با یک رکورد $137 میلیارد دلار در دست است و اشتیاق برای یک “فیل به اندازه کسب” برای قرار دادن یک تکه از پول نقد خود را توده ای به کار می کنند. دومینیون توافق مجموع ارزش سرمایه گذاری را به حساب فقط حدود 7 درصد است که در مجموع.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>