زباله-مشاهده: فاضلاب می تواند کمک به پیگیری coronavirus روند

نیویورک, جولای 6

یک شهرستان در ایالت یوتا ضرب و شتم به افزایش همه گیر عفونت ویروس در بهار و دیگری دیدم آن رای پرش. هر دو روند نشان داد تا در فاضلاب.

بله فاضلاب.

در سراسر ایالات متحده و در اروپا محققان و مقامات بهداشتی می گویند که آنها می توانید پیگیری این دوره از یک جامعه شیوع کروناویروس جدید با مطالعه زباله های سرخ از آن حمام. و است که می تواند علاوه بر این با ارزش به بهداشت عمومی ابزار آنها می گویند.

در یوتا فاضلاب از جوامع در نزدیکی شهرستان کش کارخانه بسته بندی گوشت می آمد که کشف 287 آلوده کارگران نشان داد شیوع چند روز قبل از آن بود که رسما گزارش شده است. در مقابل فاضلاب از اجلاس شهرستان نشان داد کاهش مقامات پس از اعمال ضد ویروس از جمله درخواست گردشگران به دور ماندن از آن محبوب پارک شهر منطقه اسکی.

نظارت در آوریل و مه بود و بخشی از یک پروژه نمایشی و نتایج کمک به متقاعد کردن مقامات دولتی به اجازه بزرگتر نظارت بر تلاش خواهد کرد که شامل فاضلاب از 75 درصد از یوتا از ساکنان گفت: اریکا Gaddis, مدیر دولت در بخش آب با کیفیت است.

یوتا است به دور از تنهایی در آغوش که رویکرد است. وقتی ماساچوست شرکت Biobot گفت: در رسانه های اجتماعی این بهار که آن را تست فاضلاب به صورت رایگان “آن را فقط به نوع منفجر شد” گفت: مدیر عامل ماریان Martus.

این شرکت در زمان روی 400 فاضلاب گیاهان در 42 متحده به نمایندگی از زباله از حدود 10 ٪ از جمعیت ایالات متحده, او گفت:. این شرکت در حال حاضر اتهامات عنوان شده برای خدمات خود را Martus گفت: و هنوز هم صدها نفر از مشتریان که به طور منظم ارسال در نمونه حدود یک و نیم فنجان (150 میلی لیتر).

انگلیسی, ایتالیایی, هلندی و دولت نیز اعلام کرد نظارت بر برنامه ها با تمام تصفيه خانه فاضلاب در هلند شرکت کنند. “ما می توانیم تشخیص ویروس ناشناس به سرعت و در یک مقیاس بزرگ” گفت هلندی وزیر بهداشت Hugo de Jonge.

مفهوم ساده است. مطالعات نشان می دهد مواد ژنتیکی از ویروس را می توان بازیافت از مدفوع در حدود نیمی از بیماران مبتلا به COVID-19 بیماری ناشی از ویروس است. فاضلاب تجزیه و تحلیل به نظر می رسد که مواد ژنتیکی است.

نتایج در طول زمان گرفته شده به عنوان نشانه ای از روند عفونت در جامعه است که تولید زباله. که باید حتی شامل افرادی که به طور معمول نادیده گرفته شود چرا که آنها نمی توانید آزمایش و یا نمی دانند ممکن است آنها آلوده.

این رویکرد می تواند به عنوان یک هشدار دهنده است زیرا می تواند تشخیص روند چند روز قبل از نتایج به نظر می رسد از جامعه تست و یا افراد بیمار به اندازه کافی برای نشان دادن در یک بیمارستان, مطالعات نشان می دهد. یک هلندی مطالعه پیدا فاضلاب سیگنال در یک شهر شش روز قبل جامعه گزارش اول آن موارد است.

فاضلاب را می توان به عنوان “آینه ای از جامعه” گفت: Gertjan Medema یک میکروبیولوژیست در KWR موسسه تحقیقات آب در هلند.

“فاضلاب بیش از فقط یک فاضلاب حامل آن نیز یک اطلاعات حامل.” فاضلاب نظارت است “بسیار امیدوار کننده ابزار” گفت: Vince تپه رئیس پیشگیری از بیماری های منتقله از راه آب شاخه ای از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

CDC در حال حاضر کار به درک که چگونه مفید آن را می توان در ایالات متحده آمریکا “وجود دارد مقدار زیادی برای یادگیری,” او گفت:. “ما در حال کار بر روی این با فوریت.” فاضلاب نظارت استفاده شده است به دنبال شیوع ویروس فلج اطفال.

با این نرم افزار جدید به ویروس همه گیر دانشمندان در حال کار برای تصحیح تکنیک های خود را به عنوان اقتصاد بازگشایی و محققان هشدار می دهند که امکان افزایش این بیماری قرار می گیرند.

آنها هنوز نمی باید یک راه قابل اعتماد برای استفاده از فاضلاب به پین کردن فقط چگونه بسیاری از آلوده مردم یک جامعه است. Biobot فراهم می کند برآورد اما محاسبه آن روش هنوز هم در حال مطالعه و برآورد باید به عنوان اعداد سخت Martus گفت.

محققان در این زمینه هنوز در حال کار در “مطمئن شوید که ما باید علم حق” گفت: پیتر Grevatt مدیر عامل شرکت آب بنیاد پژوهش که به ترویج مطالعات آب و فاضلاب برای اطمینان از کیفیت آب و خدمات.

در میان ناشناختهها کارشناسان استناد: چگونه ویروسی ریختن در مدفوع متفاوت با مراحل مختلف عفونت است ؟ چگونه می تواند نتایج آزمایشگاهی تولید شده توسط مختلف روش های تست توان مقایسه کرد ؟ و چگونه نمونه ها تحت تاثیر ویژگی های مختلف فاضلاب سیستم مانند درجه رقت و اتلاف زمان صرف در حمل و نقل قبل از اینکه نمونه? هنوز هم مت مایر شهرستان اجرایی برای شهرستان قلعه نو در دلاور گفت: جامعه قرار دادن گزارش از Biobot به کار می کنند.

در علاوه بر این به شهرستان گسترده ای از اطلاعات مرکزی گیاه درمان شهرستان با استفاده از خوانش آن از 11 ایستگاه پمپاژ فاضلاب که در خدمت بیشتر موضعی مناطق.

“است که به ما می دهد یک نمایش که در آن نقاط داغ هستند و … که در آن نقاط داغ در حال توسعه اگر اعداد در حال بالا رفتن است.” به طوری که کمک می کند تا مقامات تصمیم می گیرید که در آن برای قرار دادن ایستگاه های تلفن همراه برای آزمایش مردم است.

فاضلاب داده ها همچنین می تواند کمک به ارزیابی اثر تغییرات در اقدامات برای مبارزه با ویروس گسترش مایر اضافه شده است.

اگر چه او هیچ ایده که یک به اصطلاح “موج دوم” با پیشرفت عفونت ممکن است به نظر می رسد در سراسر کشور مایر گفت: “ما در حال کار مانند آن را به اتفاق می افتد هر روز در حال حاضر.” — AP

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de