بنگلادش تصمیم به واردات برنج به عنوان افزایش قیمت در همه گیر

“دولت خواهد شد واردات برنج برای حفظ بازار پایدار” وزارت مواد غذایی گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه با استناد به مواد غذایی وزیر Sadhan چاندرا Majumder.

وزیر تا به حال تصریح کرد: در دولت قبلی طرح به واردات برنج در مورد millers حاضر به عرضه برنج در قیمت توافق شده با وجود یک سپر برداشت برنج در فصل Boro

دولت تصمیم به خرید 1.9 میلیون تن Boro برنج در این سال است. آنها را خرید 1 میلیون تن برنج parboiled در Tk 36 ازای هر کیلوگرم از millers و 1.5 میلیون تن Atap برنج یا sundried برنج در Tk 35 در هر کیلوگرم است. این برنامه به خرید 800,000 تن از Boro برنج به طور مستقیم از کشاورزان است.

امتناع از فروش برنج در یک دولت-به نقل از قیمت Tk 36 ازای هر کیلوگرم برخی از آسیاب صاحبان می خواهید یک افزایش قیمت jeopardising طرح دولت برای ذخیره برنج به عنوان بخشی از تلاش های خود برای اطمینان از امنیت غذایی در طول coronavirus بحران است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>