بنگلادش آسان تر محدودیت هایی را برای فریب سرمایه گذاران shying دور از چین

“تا زمانی که در حال حاضر سرمایه گذاران خارجی می تواند سود سهام به کشورهای خود با برخی از محدودیت. از شرکت در آنها می توانید نگه داشتن پول در حساب ارزی و آن را به هر کشور” بانک مرکزی رسمی محمد Khurshid وهاب گفت.

سرمایه گذاران همچنین قادر خواهد بود برای دوباره سرمایه گذاری پول در بنگلادش اضافه شده مدیر کل ارز خارجی در بخش سیاست.

ماه گذشته بانک مرکزی تا به حال لغو برخی از محدودیت ها اجازه می دهد اعتباری مجاز درآمد به دست آمده توسط مهاجران به حساب ارز خارجی.

در روز سه شنبه بنگلادش اعلام کرد که تصمیم گیری است که سود سهام قابل پرداخت به سهامداران خارجی ممکن است اعتبار خود را به حساب ارز خارجی نگهداری می شود در بنگلادش است.

حرکت هدف را صاف عملیات مربوط به سرمایه گذاری خارجی در بنگلادش بانک مرکزی گفت: در اطلاع.

اعلام سود سهام ممکن است با درمان به سمت داخل ارسالی, برای سرمایه گذاری مجدد در بنگلادش را از طریق خرید سهام های موجود و یا شرکت های دیگر.

تعدادی از کشورهای در حال توسعه را آغاز کرده اند که رقابت برای جلب سرمایه گذاری منحرف از چین پس از رمان coronavirus پدید آمده در این کشور به چین-تجارت ایالات متحده, جنگ همچنان ادامه دارد.

در سه ماهه اول سال 2020 سرمایه گذاری مستقیم خارجی در چین به دولت کاهش یافته است 10 درصد به دولت است.

موسسه مالی بخش در نامه ای در ماه گذشته خواست بنگلادش بانک به سهولت محدودیت در نظر گرفتن سود سرمایه گذاری مستقیم خارجی در خارج از کشور با استناد به تجارت جهانی چشم انداز به خصوص مشکلات چین با آن مواجه است در حال حاضر.

همچنین تأکید مراحل برای تغییر ارز مقررات قانون توصیه های زیر توسط یک کمیته مشترک از تقسیم و بانک مرکزی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>