چین: اتوبوس دانش آموزان دبیرستانی فرو به مخزن; دیده بان سرد تصویری

شانگهای جولای 7

یک اتوبوس حامل دانش آموزان دبیرستان سقوط را به یک مخزن در جنوب غربی چین روز سه شنبه به عنوان روز باران باعث سیل هشدارهای زیادی در سراسر نقاط کشور و مختل اولین روز ملی امتحانات دانشگاه.

در مرکز شهر ووهان که در آن بیماری کروناویروس اولین فوران در ماه دسامبر رکورد 426 نشان داده می شود (16.8 اینچ) باران کاهش یافت و در روز یکشنبه, رسمی چین گزارش روزانه و مقامات بودند با استفاده از لوله پمپ برای حذف آب از آب گرفتگی جاده ها.

دولت پخش دوربین مدار بسته گفت: دانش آموزان در یک اتوبوس که سقوط کرد به یک مخزن در شهرستان انشون در جنوب غربی استان گوئیژو شده بود در راه خود را به نشستن کالج ورود امتحانات. تعداد تلفات تا به حال هنوز به تایید شود.

اما از جمعه گذشته وجود دارد و 119 نفر کشته یا مفقود شده در سراسر کشور به عنوان یک نتیجه از باران, طوفان, در حالی که وزارت شرایط اضطراری برآورد زیان اقتصادی به بیش از 40 میلیارد یوان ($5.70 میلیارد دلار).

گوئیژو, Anhui, Hunan و هوبئی استان شد و انتظار می رود رکورد 250-280 نشان داده می شود (10-11 اینچ) در روز سه شنبه با توجه به چین اداره هواشناسی.

با نزدیک به 11 میلیون دانش آموز مجموعه به نشستن خود, دانشگاه, امتحانات, آب و آژانس هشدار داد پدر و مادر توجه به پیش بینی و آماده سازی مدرسه سفرهای دقت کنید.

امتحانات در برخی از نقاط استان آنهویی شد به تعویق افتاد, به عنوان یک نتیجه از بدترین سیل در 50 سال دولت های محلی گزارش شده است.

این شهرستان از فرودگاه کیانجیانگ در مرکز استان هوبئی شد اولین بار در سطح شهرستان موضوع به یک سطح من سیل در پاسخ به هشدار روز دوشنبه پس از جاده ها و زمین های کشاورزی هولناک بود.

مقامات در هوبئی و همسایه استان هونان نیز صادر نارنجی هشدار سیل – دومین – با برخی از رودخانه ها 2-3 متر بالاتر از سطح هشدار با توجه به آب وزارت اطلاعات.

ایسنا

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>