تقاضا برای کار تحت MGNREGA است ‘به شدت’ افزایش: منابع

They said only the labour cost for construction of toilets, part of the Swachh Bharat Mission, will be paid under the MGNREGA.منابع در وزارت همچنین پیشنهاد کرد که بودجه اضافی ممکن است مورد نیاز برای MGNREGA به عنوان تقاضا برای کار تحت آن است که بیش از دو برابر نسبت به سال گذشته است.

تقاضا برای کار تحت MGNREGA بیش از دو برابر شده در این سال مالی تا کنون با توجه به COVID-19 مستند و حدود 42 درصد از کل تخصیص تومان 1.01 لاخ کرور برای اشتغال طرح در حال حاضر توزیع شده در میان کشورهای اسلامی روز سه شنبه.

راه تقاضا برای کار تحت مهاتما گاندی ملی تضمین اشتغال عمل (MGNREGA) است “به شدت” افزایش یافته است در این سال به نظر می رسد قابل ملاحظه مقدار مورد نیاز خواهد بود برای دیدار با تقاضا گفتند.

اخبار مرتبط

به منظور کمک به کارگران مهاجر که در بازگشت به روستاهای خود از سراسر کشور در طول مستند, مرکز گسترش ambit کار ارائه شده تحت این طرح است. آن را در حال حاضر شامل توالت و ساز و اژدها میوه کشت و زرع منابع در دولت گفت.

آنها گفتند تنها در هزینه نیروی کار برای ساخت و ساز از توالت بخشی از Swachh بهارات ماموریت پرداخت خواهد شد تحت MGNREGA.

علاوه بر این, میوه اژدها کشت و زرع است که بیشتر انجام می شود در شمال شرقی متحده نیز در این لیست گنجانده از این منابع گفت:

مقامات در توسعه روستایی وزارت گفت: ambit کار گسترش یافته است به ارائه به عنوان بسیاری از فرصت های ممکن برای تعامل با کارگران مهاجر که بازگشت به خود بومی متحده است.

منابع در وزارت همچنین پیشنهاد کرد که بودجه اضافی ممکن است مورد نیاز برای MGNREGA به عنوان تقاضا برای کار تحت آن است که بیش از دو برابر نسبت به سال گذشته است.

از Rs 1.01 لاخ کرور مجموع تخصیص برای تضمین اشتغال طرح که همچنین شامل 40,000 تومان کرور روپیه اختصاص داده تحت Pradhan Mantri Garib Kalyan Yojana تومان 43,000 کرور در حال حاضر شده است به خود اختصاص متحده گفتند.

اگر موجود میزان افزایش در تقاضا برای کار باقی مانده است یک مقدار قابل توجهی مورد نیاز خواهد بود برای اجرای MGNREGA موجود و در صورت های مالی سال شهادت” ،

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>