Godrej نمایش توانایی قوی به سطح شیب دار تا تولید در میان Covid

GCPL witnessed strong momentum in the hygiene category as well. GCPL شاهد قوی حرکت در بهداشت دسته نیز هست.

Q1FY21 بی سابقه ای دوره با توجه به گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس در سراسر جهان است. در حالی که این شرکت شاهد تاثیر این مستند در قسمت قبلی سه ماهه Godrej فروش محصولات (GCPL) نمایش داده می شود قوی چابکی در ramping تا تولید و حل و فصل چالش های لجستیکی.

همچنین اهرمی تکنولوژی قوی روابط با شرکای کانال و چالاک در جلسه پایان خواسته های مصرف کننده. تقاضا روند مخلوط شد برای دسته بندی و یکی از عملیات خود را. در هند تجدید حیات در خانواده حشره کش (سلام) دسته ادامه داد: با قوی اساسی تقاضای مصرف کننده.

اخبار مرتبط

GCPL شاهد قوی حرکت در بهداشت دسته نیز هست. تقاضا برای رنگ مو و خوشبو کننده هوا بود خاموش بودن به طور موقت نهفته مستند. این شرکت انتظار دارد که نزدیک به اواسط تک رقمی حجم-محور رشد فروش در سه ماهه.

در اندونزی وجود اختلالات ناشی از coronavirus GCPL انتظار نزدیک به اواسط تک رقمی ثابت ارز رشد فروش. آن است که شاهد قوی تقاضا در سلام و قوی کشش در بهداشت رده. در GAUM (Godrej و آفریقا و آمریکا و شرق میانه) GCPL انتظار کاهش فروش در اوایل 20s در ارز ثابت نظر. در میان اختلالات ناشی از کوروناویروس بسیاری از کشورهای کلیدی بودند در یک حالت وقفه در مارس/اوایل ممکن است که منجر به فروش در از دست دادن. GCPL دیده است بازیابی قوی از اواسط ماه ژوئن در سراسر بسیاری از بازارها که به این عمل در.

در ‘دیگر’ جغرافیای عملکرد در آمریکای لاتین است که انتظار می رود به طور مداوم در ارز ثابت نظر. اما در INR شرایط GCPL انتظار عملکرد ضعیف می شود. عملکرد سارک در کشور ثابت مانده است. در تثبیت سطح این شرکت انتظار دارد که مطلق فروش به حاشیه های پایین تر در مقایسه با پایه چهارم در INR نظر.

بیش از FY10-20E, GCPL ارسال شده رشد سالم در تمام جبهه ها. اما فروش داخلی رکود در سال های اخیر و ادامه داد: ناتوانی در مقیاس حاشیه و بهبود ضعیف RoCEs در کسب و کار بین المللی را تحت تاثیر قرار GCPL را سرعت رشد درآمد.

جدا از Covid-19 led مستند چالش های است که بیشتر از یک پدیده کوتاه مدت از دست دادن تسلط در رنگ مو, ظهور unorganised چوب بخور دادن بازیکنان در سلام و ضعیف اعدام در آفریقا کسب و کار باقی می ماند نقاط نگران باشید. همچنین بر اساس مدیریت تفسیر بالا هیچ نشانه ای وجود دارد که با سرعت از درآمد را بهبود بخشد vis-à-vis پنج سال گذشته. با توجه به ضعیف چشم انداز درآمد و تحتانی RoCE v/s همسالان ارزیابی از 44x FY22E EPS به نظر می رسد عادلانه است.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>