هنگ کنگ امنیت قانون است نه عذاب و دل تنگی اما خط قرمز است و رهبر می گوید

در یک تصویر از نگرانی در مورد قانون برنامه Infinite گفت که در حال آماده شدن برای ترک بازار هنگ کنگ و دیگر شرکت فنی گفت: آنها را به حالت تعلیق در پردازش هنگ کنگ درخواست دولت برای داده های کاربر.

فراگیر قانون است که پکن اعمال شده در این مستعمره سابق بریتانیا مجازات آنچه چین را تعریف می کند به عنوان تجزیه طلبی براندازی تروریسم و تبانی با نیروهای خارجی به زندگی در زندان است.

آن به اجرا در آمد و در همان زمان آن را عمومی ساخته شده بود درست قبل از نیمه شب سه شنبه گذشته با پلیس دستگیری بیش از 300 نفر در تظاهرات روز بعد – حدود 10 از آنها از جمله یک 15 ساله برای مظنون به نقض آن است.

“قطعا این نیست عذاب و دل تنگی برای هنگ کنگ” شهر پکن مورد حمایت رهبر, کری لام گفت: در یک کنفرانس خبری هفتگی.

“من مطمئن هستم که با گذشت زمان … اعتماد به نفس را در رشد” یک کشور دو سیستم ” و در هنگ کنگ آینده است.”

این قانون مورد انتقاد قرار گرفته است توسط فعالان دموکراسی و دولت های غربی برای تضعیف آزادی های تضمین شده در زیر “یک کشور دو سیستم” فرمول توافق زمانی که دلار هنگ کنگ بازگشت به قانون در سال 1997.

هر دو در هنگ کنگ و مقامات چینی گفته اند که به سرزمین اصلی سازمان های امنیتی یک اجرای با حضور در شهرستان برای اولین بار بود حیاتی به پلاگین سوراخ در امنیت ملی و دفاع در معرض این شهرستان را عدم تصویب چنین قانونی خود را به عنوان مورد نیاز خود را تحت مینی قانون اساسی, قانون اساسی.

لام گفت: موارد مربوط به جدید سرزمین اصلی عوامل خواهد بود “نادر” اما با این حال امنیت ملی بود و یک “خط قرمز” که نباید عبور کرد.

این قانون نه سخت که در مقایسه با کشورهای دیگر, او گفت:.

“این یک خفیف و نه قانون. دامنه آن است که به عنوان گسترده ای به عنوان است که در کشورهای دیگر و حتی چین,” او گفت:.

منتقدان می گویند هدف از این قانون این است که برای مهر کردن یک دموکراسی آورده است که ماه از تظاهرات در برابر خشونت به شهرستان در سال گذشته است.

اواخر روز دوشنبه در هنگ کنگ منتشر شد جزئیات چگونگی این قانون را اجرا و ترسیم نیروهای پلیس از طریق اینترنت از جمله توانایی به درخواست ناشران برای حذف اطلاعات تلقی یک تهدید برای امنیت ملی است.

اینترنت شرکت و کارکنان خود را به صورت جریمه و تا یک سال در زندان اگر آنها منطبق نیست و پلیس می تواند توقیف تجهیزات خود را. این شرکت همچنین انتظار می رود به ارائه مدارک شناسایی و سوابق رمزگشایی کمک.

اما لام گفت که او تا به حال متوجه نشده گسترده ترس و قانون خواهد بازگرداندن این شهر وضعیت به عنوان یکی از امن ترین در جهان پس از خشونت دموکراسی تظاهرات سال گذشته است.

زمان و آمار’

با وجود اطمینان, قانون تا به حال یک اثر سرما.

“اگر پلیس هنگ کنگ و دولت نه به دست آوردن اطلاعات از Facebook آنها ممکن است به معنای دیگر گفت:” 45 ساله نمایشنامه نویس یان پت-به.

“ترس از گسترش بیش از آزادی بیان است.”

مدت کوتاهی پس از این قانون به اجرا در آمد طرفدار دموکراسی فعالان مانند جاشوا وانگ منحل سازمان خود را در حالی که دیگران را ترک کرده اند.

بسیاری از مغازه ها را حذف کرده و اعتراض های مربوط به محصولات و دکوراسیون و کتابخانه های عمومی را حذف کرده و برخی از کتاب ها دیده می شود به عنوان حمایت از جنبش دموکراسی. کانادا به حالت تعلیق در یک معاهده استرداد با هنگ کنگ.

Infinite تصویری نرم افزار متعلق به چین بر اساس ByteDance گفت: این امر خروج از بازار هنگ کنگ در روز.

وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo گفت: اواخر روز دوشنبه ایالات متحده آمریکا بود “قطعا به دنبال” ممنوعیت چینی برنامه های رسانه های اجتماعی از جمله Infinite میان نگرانی آنها در یک موقعیت برای کاهش چینی درخواست دولت.

Infinite است که به دنبال تاکید استقلال خود را از چین ممنوع شده است در هند.

Facebook Inc, که همچنین صاحب واتساپ و Instagram, Google Inc و توییتر, Inc معلق پردازش درخواست دولت برای اطلاعات کاربر در هنگ کنگ است.

نهایی قدرت تفسیر قانون نهفته است با مقامات در سرزمین اصلی چین که در آن گروه های حقوق بشر گزارش داده اند که خودسرانه بازداشت و ناپدید شدن. چین شده است و خفقان را بر مخالفت و سفت سانسور.

چین رسمی Procuratorial روزنامه گفته بود راه اندازی ویژه گروه ضربت به سطح شیب دار تا پلیس سیاسی برای حفظ ثبات اجتماعی.

خبر آمد در روز است که زو Zhangrun یک پکن استاد حقوق است که یک منتقد صریح از حزب کمونیست و رئیس جمهور چین شده بود توسط مقامات.

لام خواسته در مورد آزادی رسانه ها گفت: اگر خبرنگاران تضمین می تواند آنها را نقض قانون جدید او می تواند تضمین آنها اجازه داده می شود به گزارش آزادانه.

“در نهایت زمان و حقایق را بگویید که این قانون را تضعیف می کند حقوق بشر و آزادی” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>